Чорнобривці прикрашають клумби своїм рясним та яскравим цвітінням. Помаранчеві, жовті, двокольорові — вони прекрасні. Після завершення цвітіння не поспішайте від них позбавлятись. Чорнобривці є захисниками городу від шкідників та комах, а також мають властивість оздоровлювати ґрунт.
Після цвітіння не забудьте зібрати насіння. Обирайте для цього великі та здорові квітки. Решту зелених стеблин, листя та залишки суцвіть можна використати з користю.
Нематоди, довгоносики полюбляють локації з полуницею. Між рядами закопайте подрібнені чорнобривці, щоб відлякати їх. До речі, суцвіття можна класти в лунку перед висаджування полуничних кущиків.
Чорнобривці принесуть користь для всіх городніх культур. Перекопайте їх, як сидерати, разом із ґрунтом. Глибина має бути на один багнет лопати.
Чорнобривці не люблять не тільки комахи та шкідники, але й кроти. В тих місцях, де були перекопані чорнобривці, вони не риють землю. Отже, коріння рослин буде в спокої та зможе нормально розвиватись. Так більше шансів на гарний врожай. Чорнобривці — справжній скарб для городу. Якщо ви ще не сіяли ці квіти, виправте цей недолік.
Прибиратися або люблять, або роблять через слово «треба». Зрештою, відношення до процесу може бути різним,…
В сезоні весна-літо 2025 року можна побачити рекомендації щодо низки яскравих кольорів. Серед них особливу…
Картопля була і залишається стабільно популярним коренеплодом. Вирощування буде ефективним, якщо дотримуватися правил агротехніки. Досить…
В трендах весни можна побачити кардигани. Навіть без модних тенденцій таку річ потрібно мати в…
Дача та грядки з картоплею — неможливо, щоб одне було без іншого. Для висаджування потрібно…
Нові модні тренди спонукають до оновлення гардероба. Це витрати, які не завжди можна назвати доцільними.…