Ґрунт потрібно регулярно підживлювати та оздоровлювати. Це є істина для кожного городника та дачника. Якщо на грядці росли помідори із ознаками захворюваності, після них потрібно провести дезінфекцію. Для цього можна використати силу сидератів. Який саме краще посіяти після помідорів, читайте далі у статі.
Восени для покращення ґрунту засівають сидерати. І гірчиця є відмінним вибором, бо вона має ряд переваг. По-перше, ця рослина швидко росте, по-друге, допомагає знезаражувати ґрунт. Гірчицю після завершення росту перекопують разом із ґрунтом.
Коріння гірчиці добре розчиняється. Вона насичує ґрунт азотом та вбиває потенційних провокаторів грибкових інфекції: паршу, фітофтору, гнильні мікроорганізми, дротяників. Окрім того, гірчиця покращує та суттєво підвищує повітрообмін.
Середній розхід насіння складає 7-10 кг на 1 га угіддя. Чим холодніше та вологіше, тим більше потрібно засівати насіння. Роблять це розсипом. Далі потрібно розрівняти граблями, щоб насіння краще втрамбувалось в землю. Якщо ґрунт не вологий, потрібно полити водою.
Гірчицю можна сіяти восени та навесні. Перший спосіб є кращим. Сидерат з осені довше лишається в землі, що забезпечує його ефективнішу роботу. Якщо у вас вже виснажений ґрунт, посійте гірчицю.
Образ з джинсами може бути не таким передбачуваним, як ви думаєте. Переважно думка про сині,…
Можете називати популярний принт «горошок» або його початковою назвою polka dot, але суть від цього…
Нова білизна та бірки — вічна проблема. Сидіти з манікюрними ножицями та намагатися перерізати ті…
Розкішні петунії захоплюють. Квітуча шапка є найкращим декоруванням для терас, саду або балконів. Наскільки рослина…
Про принти треба пам'ятати, бо вони є великим трендом 2025 року. Ромби, квіти, зебра, змія,…
Для початку розберімося, що таке пеньки. У заміокулькаса є довгі рахіси. Можете називати їх пагонами.…