Мало хто засумнівається у корисності яблук, адже в них містяться вітаміни A, B1, B2, B3, C, E, P, PP, K та поживні елементи (калій, залізо, фосфор, цинк, магній).
Більшість дачників намагаються посадити на своїй ділянці хоча б 1-2 яблуні, щоб мати у своєму розпорядженні смачні та вітамінні ласощі.
Восени врожай яблук зібраний, тому саме час організувати правильне зберігання. Є кілька нюансів, що допоможуть збільшити лежкість плодів.
На тривале зберігання краще відправляти плоди без найменшого натяку на ушкодження чи гниль. Збір яблук потрібно проводити акуратно, без зайвих ударів об поверхню ящика, відра чи корзини, щоб зберігся восковий наліт.
Яблука погано зберігатимуться, якщо їх зберігати валом у щільних ящиках. Ідеальний варіант, коли плоди лежать в один ряд і майже не торкаються один одного. Крім того, тара має провітрюватися.
Яблука під час зберігання виділяють етилен, який може прискорити дозрівання інших плодів, але при надмірнму виділенні призведе до загнивання врожаю. Особливо це стосується моркви, буряків, селери.
Також яблука не рекомендують зберігати поряд з овочами, що сильно пахнуть, і травами.
Тримати врожай яблук найкраще у приміщенні, де температура знаходиться в межах 0…+5 °C. А вологість повітря становить 85-90 %. У приміщенні має бути хороша циркуляція повітря та вентиляція.
Травень – вирішальний місяць для формування майбутніх бутонів. Правильні дії зараз забезпечать яскраве та довге…
Яскраві нарциси здатні перетворити навіть скромну ділянку на весняний сад мрії. Однак пишне цвітіння потребує…
Зелені «монстри» постійно лізуть із землі і особливо небезпечна для троянд берізка — її коріння…
Хочете, щоб півонії по-справжньому пишно цвіли, так щоб погляд неможливо було відірвати. Зрозуміло, що слід…
Багато землеробів навіть не здогадуються, що просте поєднання двох культур здатне змінити їх ділянку. Йдеться…
Що перетворює звичайний фарш на кулінарний шедевр. Виявляється, все вирішує один незвичайний компонент, про який…