Серед культур, які вирощують на дачі, морква відрізняється капризним характером. Але показувати його вона починає з моменту відправки на зберігання. Соковита морква така смачна. Хочеться взимку мати такий коренеплід у вільному доступі. Не всім виходить зберегти врожай до весни в твердому та соковитому стані. В кращому випадку морква стає в’ялою або псується. Чи можна щось зробити?
Якщо у вас багато місця в морозильній камері чи є велика окрема, можна нашаткувати коренеплід та заморозити. Проте можна застосувати зовсім інший спосіб. Для цього потрібно моркву перебрати та вимити.
На наступному етапі бадилля повністю видаляємо, а виступаючі хвостики також обламуємо. Тепер треба підсушити моркву та розкласти в один шар по пакетах. Вони мають бути герметичними, тобто без повітря, кінці запаяти. Вакууматор в цьому випадку незамінний. При його відсутності доведеться робити це через трубочку.
Запаковану моркву можна відправляти у льох. Тепер вона гарантовано пролежить до травня в ідеальному вигляді. Чому так? Тому що морква не контактує з умовами навколишнього середовища та не може реагувати у пакеті на зміну вологи чи вплив бактерій, грибків. Спробуйте цей спосіб зберігання, якщо маєте великий врожай, який хотіли б зберегти на довший час.
Короткі та довгі тренди — між ними постійне протистояння. Залишатися завжди практичною людиною та купляти…
Буряк вирощують на рівні з картоплею, морквою, кропом та петрушкою. Його популярність не менша за…
Великодній стіл — це не просто їжа після посту, а свято, що обʼєднує, повертає до…
Якщо стебло молодої розсади раптом темніє біля ґрунту й падає — це чорна ніжка. Грибкова…
Щойно черешня починає наливатися соком, як згори з’являються охочі до дегустації — шпаки, сороки, іноді…
Джинси в гардеробі займають вагому позицію. Коли ви не знаєте, що вибрати з шафи саме…