Картопля добре росте лише на підживленому ґрунті. Зрештою, будь-яка городня культура потребує достатню для неї кількість мікроелементів. Від цього залежить розвиток рослин та розмір ймовірного врожаю. Картопля вимоглива до ґрунту. За сезон вона витягує з нього все можливе. Найкраще, коли ви можете змінити локацію на ділянці для вирощування в наступному сезоні. Якщо ні, тоді треба провести осінні підготовчі роботи.
Обробку ділянки потрібно проводити після збору картоплі. В даному випадку буде час на те, щоб добрива ввібралися в землю. Осіння оранка зменшить ризики впливу від будяків та шкідників, а також допоможе збагатити ґрунт киснем.
Вносити добрива потрібно перед перекопування городу. Підійде торф, компост, перегній. Досвідчені городники не рекомендують використовувати гній. Для поновлення мінерального вмісту можна вносити фосфорні та калійні добрива. Якщо у вас таких немає, тоді деревинний попіл.
Виберіть оптимальний погодний момент для робіт. Дощі та морози — час, коли їх не проводять. Копають ділянку лопатою або роблять оранку трактором чи культиватором. Великі груди ґрунту не розбивайте та не розрівнюйте. Навпаки, лишіть. Це допоможе краще збагачуватись киснем та знищить личинки шкідників з нижніх шарів ґрунту. Під впливом снігу та вологості груди самі розпадуться. Навесні лишиться тільки трохи підрівняти.
Денім є найпопулярнішим в гардеробі багатьох жінок. З джинсами можна створювати безліч образів, які будуть…
Весілля стає модним випробуванням не тільки для нареченої. Чоловікам також потрібно чимало продумати, вибрати, поєднати.…
Тропічна рослина, яка захоплює своїм розкішним листям. Саме воно є декоративно цінним. Монстера прикрасить собою…
Модна стилізація образів зі спортивним одягом та спідницями — один з трендових напрямів цього року.…
Оладки виходять пласкими або ж твердими, якщо не додати розпушувач? Насправді навіть без соди та…
Нові тренди захоплюють не тільки весну. Бахрома, пастельні відтінки, широкоплечі силуети, кльош — багато цікавого…