Популярністю зелені добрива користуються у городників, які не приймають на своїх ділянках хімічні препарати. Основою таких підживлень часто є кропива, яка нерідко росте в тіні під парканом.
Дачники зривають кропиву, дрібно рубають і готують поживний настій.
Але на практиці таке добриво корисне не всім рослинам. Є деякі винятки.
До цього списку потрапили культури, які не потребують надмірного розвитку надземної частини. Сюди відносяться картопля, редиска, ріпа, дайкон, селера, буряк, морква.
Погано відгукуються на таке добриво бобові (горох, квасоля тощо). Цибуля та часник також не потребують нарощування зеленої маси, основний акцент йде на кореневу частину.
Інші культури добре реагують на підживлення зеленим добривом, приготованим на основі кропиви. Але застосовувати його краще навесні або на початку літа, коли ще не почалося формування і тим більше дозрівання плодів.
Зазвичай в осінньо-зимовий сезон сукні не стоять на першому місці у списку речей, які ми…
Анімалістичні принти давно захопили модний світ. Якщо минулого сезону всі буквально божеволіли по леопардовому орнаменту,…
Шуби — наймодніший верхній одяг сезону осінь-зима 2024/25. Ними дизайнери пропонують замінити пуховики, дублянки, утеплені…
Після закінчення тижнів моди ми вивчаємо глобальні тренди. Найчастіше серед них виявляються нетривіальні рішення, експериментувати…
Пальто – наш незамінний осінній супутник. Щоправда, образи з ним не завжди виглядають так само,…
Осінь відчувається вже в кожному подуві вітру, тому саме час обговорити головні тренди верхнього одягу,…