Товстошкірі помідори ніхто не любить. Вони псують смак салатів, закусок, супів, тому доводиться обробляти плоди, щоб видалити шкірку. При цьому не всі дачники усвідомлюють, що винні самі в тому, що виростили такий урожай. Розкажемо, у чому причина і як із цією бідою боротися.
Багато залежить від особливостей сорту, тому важливо детально вивчати інформацію, яку виробник розміщує на упаковці з насінням. В основному цей недолік виявляється у південних сортів. Шкірка в них не просто щільна, а ще й тверда.
Але іноді змінюються навіть тонкошкірі види, причому не на краще.
Причини
Насамперед, варто звернути увагу на температуру повітря та режим поливу.
2. В результаті зовнішня оболонка плода грубіє і стає товщою.
3. Якщо помідори ростуть у парнику, то дуже важливо провітрювати його у спекотні дні. Висока температура повітря призводить до тих самих наслідків.
У відкритому грунті справи не найкраще. Під прямим сонячним промінням вони горять і теж змушені боротися за продовження роду. Крім того, пряме спекотне сонце може спричинити опіки, тому потрібно передбачити конструкції для укриття рослин від спеки.
Якщо вже видався такий урожай, то найкраще використати товстошкірі плоди на консервування. При маринуванні шкірка не лусне, а ось у свіжих салатах вона заважатиме.
Літній гардероб завжди відрізняється від зимового більш легкими, світлими, яскравими та соковитими кольорами. Звичайно, що…
Серед городніх культур огірки завжди мають місце для грядок. Ніхто не відмовиться від ароматних та…
Піст завершився, а разом з ним й всі заборони. Три дні світлого свята Великдень триває.…
Матеріали з різними фактурами створені для того, щоб вносити в образи різноманіття. Їх поєднання, як…
Вирощування огірків — улюблена справа дачників. Хрусткий та смачний огірок — найкраще, що можна уявити:…
Шаровари були справжнім культом в 70-х роках. Скільки минуло часу, а про них не забули.…