Урожай не тільки треба виростити, а ще й зуміти його зберегти. Часник — досить капризний овоч у цьому плані: або висохне, або проросте, або зів’яне. Що тільки не придумують господині, щоб зберегти часник до наступного врожаю: зберігають у трилітровій банці, пересипавши сіллю чи борошном, у холодильнику, на горищі. Все це непогано, але не завжди працює.
Існують кілька секретів позитивного вирішення цієї проблеми:
По-перше, часник треба вчасно викопати. Вчасно – це коли посохло огудиння, а головки мають сухе, темне забарвлення. День викопування має бути сонячним, а земля сухою.
По-друге, його потрібно добре висушити. Спочатку 2-3 дні на сонці, а потім в затінку. Корінчики часника мають бути повністю сухими.
По-третє, треба купити глиняний горщечок на 3-4 літри із кришкою. Він має бути не покритий глазур’ю (це дуже важливо! Глина пропускає повітря і часник «дихає».
По-четверте, перед тим, як закласти в горщечок часник, горщик треба ретельно вимити водою з содою і ідеально висушити.
По-п’яте, скласти в нього сухий часник, накрити кришкою і поставити в сухе прохолодне місце. Таким чином, глиняний горщик допоможе зберегти часник до наступного врожаю.
Светр з пуховиком - це мастхев-речі з настанням сезону холодів. Гарний якісний светр зігріє тебе…
Про багатошарові образи вже було сказано все і неодноразово. Але багато хто все одно обходить…
В гардеробі вкорочені штани можуть стати хітом або безжалісно бути забутими на дальній полиці шафи.…
Взимку так холодно, постійно задуває то в спину, то під куртку. А після цього нежить,…
Одна з причин, чому варто чекати на похолодання — це стильні дутики. Такі зручні та…
Осінньо-зимові покази сезону осінь-зима 2024/2025, починаючи з Нью-Йорка та закінчуючи Парижем, запам'яталися нам цікавою деталізацією…