Удосконалюємо свою б’юті-рутину з правильними порадами від експертів
Занадто часте використання скрабу або пілінгу – поширена помилка серед людей, що борються з сухістю шкіри. Насправді ж, порятунок від лущення не вирішить проблему сухості шкіри, а лише травмує її, зробить ще сухіше і може спричинити запалення. Стосується це як скрабів, так і пілінгів з кислотами.
Фахівці рекомендують використовувати їх не частіше двох разів на тиждень — цього достатньо для ефективної ексфоліації та безпечно для шкіри.
Так, не тільки шампуні можуть містити сульфати, а й ваш засіб для вмивання. Sodium Laureth sulfate (або SLS) – ефективний, але зовсім не дбайливий компонент, що очищає. Він не тільки усуне залишки макіяжу і бруд, що накопичився за день, а й повністю зітре захисний бар’єр шкіри. Як результат – суха роздратована шкіра.
Якщо ви виявили, що ваш засіб для вмивання містить сульфати – не лякайтеся, ситуацію легко можна виправити. Просто привчіть себе читати склад при покупці косметики.
В жодному разі не можна робити перерви між пунктами вашої щоденної б’юті-рутини. Будь-який засіб для вмивання (навіть із гарним складом) так чи інакше підсушує шкіру. Тому відразу після вмивання необхідно наносити тонер. Якщо ви зволікаєте буквально кілька хвилин, у шкірі запуститься процес зневоднення, з’явиться відчуття сухості та стягнутості. Візьміть у звичку: спочатку умивання, тонер, зволожуючий крем – а потім можна відволіктися на інші справи.
До речі, ще одна корисна звичка: тонер краще наносити на злегка вологу шкіру – це допоможе «замкнути» вологу в шкірі та надати їй сяйва.
Багато хто відмовляється від нічного крему під приводом того, що “шкіра повинна дихати”. Насправді, якщо крем має хороший склад, то можливості дихати він вашу шкіру не позбавить, а ось відсутність крему — значно посилить ситуацію з сухістю шкіри.
Використовувати денний крем як нічний теж не рекомендується: вони мають різні склади, різні функції і не можуть замінити один одного.
Скільки разів повторювали твердження про необхідність використовувати сонцезахисні засоби цілий рік, проте багато хто продовжує цією порадою нехтувати. Ультрафіолетове випромінювання згубне для шкіри: воно робить шкіру сухою та тьмяною, значно прискорює процеси старіння та провокує гіперпігментацію. Крім того, сонячне світло може стати причиною появи мікротріщин на шкірі і, як наслідок, лущення та запалень. Тому засобами з SPF нехтувати не варто навіть взимку.
Використовуйте легкі сонцезахисні флюїди – вони майже не відчуваються на шкірі та надійно захищають її від UV-випромінювання.
Складати гардероб суцільно з базових речей, метод хоч і перевірений, але дещо нудний. Часом, щоб…
До настання зими вже рукою подати, тому тепла шапка нам точно знадобиться. Чи капор? Чи…
Напевно, ти вже відчула перші листопадні заморозки зранку? Отож бо і воно! Настав час терміново…
З початком нового сезону настає час звернути увагу на нові тренди. Ми вже розглянули головні…
Ми маємо мінімум дві причини, щоб сьогодні обговорювати вовняні жакети. Перша – наближається зима і…
У нашій сьогоднішній добірці – аксесуари, які ми так хотіли мати у себе в колекції…