Наприкінці червня та липня з огірками може бути досить складно. Період, коли хвороби різного плану просто атакують молоді рослини. Тільки й встигай розглядати листя та діагностувати, що з ними відбувається.
Зміна температурного режиму негативно впливає на огірки. Переважно в денний час температура підіймається вище +35 градусів, а вночі вона падає до +15-20. Такі температурні гойдалки не дають можливості рослинам встигати адаптуватися до нових умов. Вони занадто швидко змінюються. Якщо огірки ростуть в тепличних умовах, то до гойдалок з температурою додається ще висока вологість.
Рослини, які намагаються виживати та плодоносити, стають слабкими. Їх імунітет падає. А це означає, що грибки та віруси, шкідники отримують перевагу. Якщо не обробляти, вони переможуть.
Ще одна літня проблема. В період плодоношення швидко закінчуються запаси калію та магнію. Додаткові підживлення допоможуть поновити їх та уникнути дефіцитів, які псують вигляд плодів.
Літня спека та сухість також представляють загрозу. Такі умови особливо любить павутинний кліщ. Це його природне середовище. За тиждень при постійній спеці кліщ розмножується миттєво.
Читайте також:
Метод боротьби з борошнистою росою на огірках, який завжди працює
Розпродажі затуманюють розум. Неможливо встояти перед покупкою, коли на ціннику стоїть дуже заманлива ціна. Уявіть,…
Тренд чи класика, мода чи інвестиція в стиль — питання, на які потрібно знайти правильні…
Вирощування огірків може супроводжуватися появою грибкового захворювання, яке називається борошниста роса. Неприємна річ, з якою…
Літні розпродажі — подія, яку не пропустить жодна жінка. Знайти модні речі та за зниженою…
Каннський кінофестиваль завжди мав суворі правила дрескоду. У 2025 році сталася велика подія. Деякі правила…
Про огірки щосезону доводиться піклуватися з подвоєними силами. Хто ж не хоче зібрати врожай, від…