Напевно кожен городник-початківець хоч раз, але ставив питання, чому не можна виростити другий урожай редиски влітку. Але дізнавшись, що в спеку рослина моментально пускає стрілку, дачник упокорює свій ентузіазм до наступного сезону. І даремно, як з’ясовується.
Можна, але для цього рослини доведеться створити деякі умови. Головною умовою буде короткий світловий день. Тоді коренеплід виросте таким самим великим, соковитим і смачним. Тому сміливо висаджуйте редиску у липні і навіть у серпні.
Не найблагополучнішим у цьому плані вважається перший місяць літа, а все через те, що світловий день сягає 14 годин.
Головна умова – це не висаджувати багато редиски на малій площі. Коренеплоди не терплять притісніння.
Крім того, перед посадкою необхідно зволожити ґрунт, а потім висаджувати насіння, суворо дотримуючись інтервалу та дистанції між посадками.
Паростки можуть з’явитися вже на 4-5-й день, і, як тільки виявите перший повноцінний листок, починайте дотримуватися графіку поливу.
Якщо пересушити грядку, то редиска виросте пухкою та гіркою. Не забудьте вибрати стійкий до стрілкування сорт.
Це найголовніше, що потрібно зробити для отримання врожаю. Грядку накривають темним нетканим матеріалом із 8-ми вечора до 8-ої ранку.
Зазвичай в осінньо-зимовий сезон сукні не стоять на першому місці у списку речей, які ми…
Анімалістичні принти давно захопили модний світ. Якщо минулого сезону всі буквально божеволіли по леопардовому орнаменту,…
Шуби — наймодніший верхній одяг сезону осінь-зима 2024/25. Ними дизайнери пропонують замінити пуховики, дублянки, утеплені…
Після закінчення тижнів моди ми вивчаємо глобальні тренди. Найчастіше серед них виявляються нетривіальні рішення, експериментувати…
Пальто – наш незамінний осінній супутник. Щоправда, образи з ним не завжди виглядають так само,…
Осінь відчувається вже в кожному подуві вітру, тому саме час обговорити головні тренди верхнього одягу,…