Герань улюблена квітка багатьох квітникарів, адже навіть за відсутності регулярного догляду рослина все одно виглядає презентабельно і вражає своєю красою та пишним цвітінням. Але якщо ще й знати деякі секрети з догляду та вирощування, то ця квітка буде, взагалі, предметом заздрощів для гостей вашого дому.
Деякі на період літа відправляють герань до саду, щоб рослина прикрашала ділянку. Однак у такому випадку варто знайти ідеальне місце.
Для рослини важливе сонце, оскільки за його відсутності насичуватися буде лише зелена частина. Однак і велика кількість світла не найкраще впливає на рослину. Тому намагайтеся розташувати герань так, щоб вона не відчувала дефіциту освітлення, але і від сонячних опіків була захищена.
Якщо ви хочете, щоб пишних квітів на герані було багато, то варто раз на 14 днів підгодовувати її. Для цього потрібно взяти 100 г дріжджів, розмішати в мисці з невеликою кількістю рідини і додати 100 грам цукру, добре розмішати і влити отриманий склад до трьох літрів відстояної води. Далі цю суміш треба залишити в теплому місці для бродіння.
Коли бродіння завершиться, підживлення готове. На 250 мл добрива потрібно відро води.
Герань ніколи не поливають холодною водою, оскільки це може спровокувати появу хвороб, тому рідина повинна бути теплою і відстояною. В ідеалі, якщо це буде не водопровідна вода, а дощова чи з скважини.
Про багатошарові образи вже було сказано все і неодноразово. Але багато хто все одно обходить…
В гардеробі вкорочені штани можуть стати хітом або безжалісно бути забутими на дальній полиці шафи.…
Взимку так холодно, постійно задуває то в спину, то під куртку. А після цього нежить,…
Одна з причин, чому варто чекати на похолодання — це стильні дутики. Такі зручні та…
Осінньо-зимові покази сезону осінь-зима 2024/2025, починаючи з Нью-Йорка та закінчуючи Парижем, запам'яталися нам цікавою деталізацією…
Коли говорять «кулон», в уяві відразу виникають срібні, золоті прикраси на ланцюжку, біжутерія. Проте мода…