Ми були здивовані, коли виявили, що деякі люди ще використовують дігтярне мило для вмивання. Здавалося, що цей “тренд” залишився в минулому, але, насправді. він продовжує існувати. Ми знайшли інформацію від експертів, щоб проаналізувати, чи є це корисним або шкідливим для шкіри, особливо при проблемах з акне. Відповідь ви знайдете у нашій статті.
Раніше на ринку не було такого асортименту професійної салонної косметики. Навіть у салоні косметолог вам легко могла очистити шкіру милом. Тим паче, багато косметологів самі виготовляли косметику, у тому числі й варили мило.
Дьоготь наасправді може зменшити запалення, але якою ціною! Захисний шар буде зруйнований, а це означає гарантовані лущення та алергічні висипи на шкірі. Більше того, разом із шкірним бар’єром можуть постраждати й судини.
Будь-яке мило порушує ліпідний шар шкіри, який захищає від факторів довкілля (вітер, мороз). Дьоготь посилює руйнівний ефект, оскільки має підсушуючу дію. Традиційно вмивання милом лікарі-дерматологи рекомендують лише підліткам, які мають дуже жирну і, як правило, проблемну шкіру. У таких поодиноких випадках можна допустити застосування цього засобу, але не більше 2-3 разів на тиждень. Однак краще знайти засіб для очищення шкіри у професійних косметичних брендів.
Це шкідливо. Сьогодні світовий тренд в б’юті-індустрії націлений на корнеотерапію, що відтворює захисний шар шкіри екологічно чистими методами. Вибір хорошої альтернативи серед професійних косметичних засобів є найкращим варіантом
Локально, де є запальні елементи, чому б і ні? Крім того, добре обробляти таким милом пахвові западини і область між пальцями ніг – це знизить потовиділення і послужить захистом від грибкових захворювань. А ось щоденно застосовувати в гігієні таке мило не варто, адже шкіра тіла теж схильна до руйнування бар’єрного шару, що веде до її передчасного старіння.
Вже настав час, потрібно діяти, щоб не пропустити потрібний час. З кінця березня та до…
В світі мільйони жінок. Кожна унікальна та прекрасна та хоче мати бездоганний вигляд та носити…
Жіночний та делікатний предмет гардероба — топ. Для делікатних образів він незамінний. Навесні 2025 року…
Мабуть, немає нічого складнішого, ніж одягнутися в міжсезоння. Зранку холодно, вдень тепло, постійно змінюється погода…
Навесні основна тема для всіх городників — врожай картоплі. Потрібно посадити, виростити, а для цього…
Сезон пуховиків лишився позаду, а ось нове універсальне і не прив'язане до швидкоплинніх трендів пальто…