Йдеться про ті самі «чорні точки», які варто хоч раз побачити на своєму обличчі, і вони починають переслідувати в дзеркалі, мерехтіти на фотографіях і потихеньку отруювати життя. Тому далі розповімо, як очистити пори та знову насолоджуватися красою своєї шкіри.
Перш ніж починати скуповувати всі косметичні засоби, які можуть приховати розширені пори, прочитайте наші поради. Можливо, косметика вже не знадобиться.
Між іншим, старіння призводить не тільки до появи зморшок, а й до збільшення пор. Волокна колагену та еластину виснажуються, це знижує міцність та еластичність шкіри, вона починає ніби обвисати навколо пор, і саме це робить їх більш помітними. Згодом у порах накопичується неприємна комбінація відмерлих клітин шкіри, шкірного сала та бруду. Якщо ви не будете регулярно відлущувати шкіру, все це надовго застрягне всередині пір.
До речі, таке зневажливе ставлення до очищення не проходить безвісти: по-перше, забруднення розтягує їх, по-друге, чорні крапки виглядають неестетично, а по-третє, це може викликати шкірні висипання.
Найгірший спосіб впоратися з чорними точками – зробити це своїми руками, хоч би як спокусливо це не було. Спроба видавити комедони в домашніх умовах може призвести до гіперпігментації, постійних рубців та додаткових висипів.
Скраби теж можуть надати ведмежу послугу вашій шкірі і принести більше шкоди, ніж користі, тому що механічне відлущування може викликати роздратування, але якщо ви все ж зважилися завершити свій щовечірній догляд скрабом, вибирайте засіб із дрібними круглими гранулами.
Вам доведеться додати особливий догляд на кожному етапі догляду за шкірою. Зверніть увагу на теорію подвійного очищення, перший засіб змиває макіяж, тому другий може проникати краще, забезпечуючи більш глибоке та ретельне очищення.
Ви можете покращити свій зовнішній вигляд пор за допомогою інгредієнтів, які уповільнюють секрецію шкірного сала і виводять забруднення, ваші союзники у цій справі – гліколева кислота, саліцилова кислота, деревне вугілля та каолін (різновид білої глини). Ви також можете використовувати смужки для очищення пір, але вони забезпечують швидше косметичний ефект, наприклад перед виходом у світ. Пори повторно закупорюються і розширюються, тому використовувати ці смужки щодня не рекомендується.
Якщо проблема забруднених пір не дає вам спокою, то можна вдатися до більш серйозних методів. Для початку вам доведеться відвідати свого косметолога або дерматолога, і вже фахівець зможе призначити більш інтенсивні процедури, наприклад, хімічний пілінг, мікродермабразію або світлодіодну LED-терапію.
Сода не тільки допоможе ефективно боротися з відмерлими клітинами шкіри, але й нейтралізує рівень pH, а це запобігатиме висипу, сухості і навіть передчасному старінню.
2. Молочна кислота
Це альфа-гідроксикислота, яка діє м’яко і добре відлущує шкіру шляхом розчинення забруднень. Щоб знайти цей засіб вдома, здійсніть набіг на холодильник.
Найкраще підійде грецький йогурт, який містить ферменти молочної кислоти для руйнування відмерлих клітин шкіри, і він з найменшою ймовірністю викликає ризик подразнення.
В цьому сезоні з'явилося багато новинок в категорії верхнього одягу. Не єдиними пуховиками та куртками…
Всіх очікує оновлення гардероба, адже в моду ввійшла нова довжина одягу. Будьте готові до цього,…
Пік популярності деніму припадає на літо, а у теплому сезоні 2024-го цей матеріал узагалі побив…
Манішка — значно більше, ніж аксесуар під куртку та пальто. Спочатку вона з'явилася в гардеробі…
Светр з пуховиком - це мастхев-речі з настанням сезону холодів. Гарний якісний светр зігріє тебе…
Про багатошарові образи вже було сказано все і неодноразово. Але багато хто все одно обходить…