Між дачниками та експертами-агрономами є певні суперечки з приводу застосування на ділянці гною та золи. Перша група користувачів вважають ідеальним їх поєднання, а от інші кажуть про потенційну шкідливість такого тандему. Подивимося на це питання детальніше.
Найперше мова йде про пташиний послід. Так, це добриво є джерелом азоту. Якщо до нього додати золу, добриво втратить можливість бути ним. Справа в перетворенні потрібних для городніх культур сполук в газоподібний аміак.
Є ще один важливий момент. Не до кінця перегорілі залишки деревини та гній заважають одне одному. В результаті не буде нічого хорошого від жодного з цих добрив. Одночасне застосування може навіть негативно вплинути на кислотність ґрунту.
Вихід з положення один — застосовувати добрива в різні сезони. Наприклад, якщо у вас є зола, тоді краще її розсипати наприкінці літа або восени, а от гній — навесні чи на початку літа.
Ще недавно тонкий ремінь був забутий і схований у глибини шафи. Але сьогодні він знову…
Кожному з нас знайоме це почуття: позаймався у залі, а наступного дня м'язи «гудуть». Чи…
40 років - це вік, коли можна зітхнути з полегшенням. Помилки молодості позаду, кар'єра та…
Пояс може значно змінити образ, якщо використовувати його з розумом. Один із перших нетривіальних випадків…
Що вдягнути з настанням холодів, щоб не замерзнути? Найактуальніше питання, яке ми задаємо собі у…
Цього осінньо-зимового сезону шуби зробили тріумфальний камбек і тепер знову носять горде звання наймоднішого верхнього…