Між дачниками та експертами-агрономами є певні суперечки з приводу застосування на ділянці гною та золи. Перша група користувачів вважають ідеальним їх поєднання, а от інші кажуть про потенційну шкідливість такого тандему. Подивимося на це питання детальніше.
Найперше мова йде про пташиний послід. Так, це добриво є джерелом азоту. Якщо до нього додати золу, добриво втратить можливість бути ним. Справа в перетворенні потрібних для городніх культур сполук в газоподібний аміак.
Є ще один важливий момент. Не до кінця перегорілі залишки деревини та гній заважають одне одному. В результаті не буде нічого хорошого від жодного з цих добрив. Одночасне застосування може навіть негативно вплинути на кислотність ґрунту.
Вихід з положення один — застосовувати добрива в різні сезони. Наприклад, якщо у вас є зола, тоді краще її розсипати наприкінці літа або восени, а от гній — навесні чи на початку літа.
Прибиратися або люблять, або роблять через слово «треба». Зрештою, відношення до процесу може бути різним,…
В сезоні весна-літо 2025 року можна побачити рекомендації щодо низки яскравих кольорів. Серед них особливу…
Картопля була і залишається стабільно популярним коренеплодом. Вирощування буде ефективним, якщо дотримуватися правил агротехніки. Досить…
В трендах весни можна побачити кардигани. Навіть без модних тенденцій таку річ потрібно мати в…
Дача та грядки з картоплею — неможливо, щоб одне було без іншого. Для висаджування потрібно…
Нові модні тренди спонукають до оновлення гардероба. Це витрати, які не завжди можна назвати доцільними.…