Калина є не лише народним символом України в піснях, казках, а й у традиціях. Вважається, що гарний господар, якщо має хатину, то має посадити й калину. Яка ж користь від неї, крім відповіді “а що люди скажуть”?
Кущ калини навесні вкривається безліччю молочно-білих квітів з ніжним рожевим відтінком. Влітку широке фігурне листя створює тінь і прохолоду. Восени калина наряджається в яскраво-червоне ягідне вбрання. Після першого морозу ягоди стають прозорими, горять, мов рубіни, або світяться, немов калене залізо. Можливо, звідси й назва калини.
Варто лиш раз побачити таку красу, як багатьом захочеться прикрасити своє подвір’я. Якраз зараз це можна зробити, тим більше калина невибаглива до ґрунту, легко приживається.
Посадивши кущик калини, вже через рік у вас будуть плоди, з яких можна і сік вичавити, й кисіль зварити, й варення та желе приготувати, і в компот додати, і чайком посмакувати.
Калина нормалізує тиск, допомагає при простуді, хворобах шлунку, печінки, жовчного міхура, при безсонні й хворобах серця, підвищує працездатність.
Краса і здоров’я – в кущику калини, посадженому біля хати.
Ще недавно тонкий ремінь був забутий і схований у глибини шафи. Але сьогодні він знову…
Кожному з нас знайоме це почуття: позаймався у залі, а наступного дня м'язи «гудуть». Чи…
40 років - це вік, коли можна зітхнути з полегшенням. Помилки молодості позаду, кар'єра та…
Пояс може значно змінити образ, якщо використовувати його з розумом. Один із перших нетривіальних випадків…
Що вдягнути з настанням холодів, щоб не замерзнути? Найактуальніше питання, яке ми задаємо собі у…
Цього осінньо-зимового сезону шуби зробили тріумфальний камбек і тепер знову носять горде звання наймоднішого верхнього…