Полуниця знаходить місце на ділянках багатьох дачників, які цінують ягоду за смак та корисність. Не дивно, що якщо у рослини не з’являються квіти, то й урожаю від неї годі чекати.
Є кілька причин, через які полуниця не зацвітає. Однією з них є запізніла посадка. Оптимально полуницю висаджувати наприкінці липня – на початку серпня.
Важливо не просто посадити рослину в землю, а й вибрати правильну глибину. Культура має так зване «серце», яке засипати землею не можна, бо воно відповідає за цвітіння.
При внесенні добрив потрібно дотримуватись дозування і намагатися не перестаратися. Велика кількість азоту призводить до того, що полуниця починає «жувати» і відмовляється цвісти.
Буває, що замість садової трапляється бур’яноподібний різновид полуниці, який ніколи не зацвіте, але швидко захопить ділянку.
Відсутність квіток може вказувати на виродження ремонтантної полуниці. В цьому випадку доведеться прибирати старі кущики та висаджувати нові.
Нестача сонячного світла впливає на майбутній урожай полуниці. Надмірна затіненість може призвести до того, що полуниця не зацвіте.
Якщо вдома є коти та собаки, потрібно проявити обережність в виборі кімнатних рослин. Особливо це…
В образі важливі всі компоненти, але не все залежить від трендовості моделі одягу, фасону. Вагоме…
«І так нормально!», «Може бути», «Ну, не викидати ж нову річ» — такі фрази можна…
З гарбузом можна приготувати дуже смачну та ніжну на смак запіканку. Страва, яку можна запропонувати…
Серед базових речей в гардеробі жінок є зручний та комфортний кардиган. В'язаний одяг розширює можливості…
Стимулювання дорослих кущів проводять не тільки обрізкою для нарощування нових та молодих пагонів. Підживлення відповідними…