Полуниця знаходить місце на ділянках багатьох дачників, які цінують ягоду за смак та корисність. Не дивно, що якщо у рослини не з’являються квіти, то й урожаю від неї годі чекати.
Є кілька причин, через які полуниця не зацвітає. Однією з них є запізніла посадка. Оптимально полуницю висаджувати наприкінці липня – на початку серпня.
Важливо не просто посадити рослину в землю, а й вибрати правильну глибину. Культура має так зване «серце», яке засипати землею не можна, бо воно відповідає за цвітіння.
При внесенні добрив потрібно дотримуватись дозування і намагатися не перестаратися. Велика кількість азоту призводить до того, що полуниця починає «жувати» і відмовляється цвісти.
Буває, що замість садової трапляється бур’яноподібний різновид полуниці, який ніколи не зацвіте, але швидко захопить ділянку.
Відсутність квіток може вказувати на виродження ремонтантної полуниці. В цьому випадку доведеться прибирати старі кущики та висаджувати нові.
Нестача сонячного світла впливає на майбутній урожай полуниці. Надмірна затіненість може призвести до того, що полуниця не зацвіте.
В гардеробі вкорочені штани можуть стати хітом або безжалісно бути забутими на дальній полиці шафи.…
Взимку так холодно, постійно задуває то в спину, то під куртку. А після цього нежить,…
Одна з причин, чому варто чекати на похолодання — це стильні дутики. Такі зручні та…
Осінньо-зимові покази сезону осінь-зима 2024/2025, починаючи з Нью-Йорка та закінчуючи Парижем, запам'яталися нам цікавою деталізацією…
Коли говорять «кулон», в уяві відразу виникають срібні, золоті прикраси на ланцюжку, біжутерія. Проте мода…
Існує лише одне правило, яким невисокі дівчата мають керуватися, обираючи одяг. Хочеш дізнатися про нього?…