Останнє десятиліття зими стали зовсім не такі, як були раніше. Менше снігу, вища температура, вологості понад міру. Це призводить до змін, які негативно відображаються на рослинах. Таким прикладом є полуниця. Її листя може почорніти, бо не було достатнього снігового шару для захисту від вимерзання.
Найперше садівників цікавить, а чи можна певним чином врятувати полуничні кущі. Не поспішайте від них позбавлятися раніше часу. Потрібно дочекатися весни. З першим теплом вони можуть оновитися.
До настання весни потрібно вирізати чорне та коричневе листя. Між рядами треба зробити ґрунт рихлим. Та не забудьте про підживлення. Ослабленій рослині воно дуже потрібне.
Для полуничних кущів використовуйте суперфосфат та настій з золи. Його готують наступним чином: 1 склянка золи на 10 л води. Рідина повинна бути гаряча. Настій повинен бути настояний не менш як добу. Ним підливайте міжряддя.
Кущики можна також прикрити білим спанбондом. Це створить для них додатковий захист від зовнішнього впливу. При такому догляді полуницю можна врятувати, навіть при умові безсніжної зими.
Ти при надії? Вітаємо! Це один із найчутливіших і найнезвичайніших періодів у житті кожної жінки,…
В нашому кліматі без пуховика взимку просто не обійтись. Він і зігріє у морози, і…
Є 10 простих способів оновити гардероб і обійтися при цьому мінімальними витратами або взагалі без…
Особливо приємно носити трендові речі, так би мовити, родом із дитинства. Теплі шкарпетки, легінси зі…
Складати гардероб суцільно з базових речей, метод хоч і перевірений, але дещо нудний. Часом, щоб…
До настання зими вже рукою подати, тому тепла шапка нам точно знадобиться. Чи капор? Чи…