Мало хто не знає, що білити дерева треба не тільки навесні і для краси, а й восени для користі та захисту на зиму. Тому нагадаємо й ми, як правильно це зробити, щоб не спалити кору.
Іноді садівники стверджують, що білити потрібно лише дорослі дерева, адже вапно може спалити ніжну кору саджанців.
Проте побілка восени молоденьких одно-дворічних дерев і саджанців водоемульсійною або водно-дисперсійною фарбою їм не зашкодить, а якщо ви хочете все ж білити дерева вапном, то для молодняка доцільно приготувати менш концентрований склад.
Шар побілки не має бути занадто товстим: якщо він після висихання почне відшаровуватися, значить, дерево доведеться перебілити. Товщина побілки має бути не більше 2-3 мм, сама суміш повинна бути однорідною, без грудок і сніжно-білою.
Якщо побілка яблунь, груш, абрикосів і слив у вашому саду здійснюватиметься двічі на рік, дерева рідше хворітимуть, їхня декоративність, врожайність і якість плодів підвищаться, а найважливіше те, що вони житимуть набагато довше.
В одному рядку ви бачите слова: фрукт, алкоголь, ліки. Виникає питання, а що ж між…
Чоловіча мода сезону весна-літо 2025 наповнена харизматичністю, брутальністю в симбіозі з вишуканістю. Дизайнерські рішення пропонують…
Манікюр асоціюється з довгими нігтями. Проте минули ті часи, коли це було виключно так. Весна…
Кожен образ буде бездоганним, якщо приділяти увагу деталям. Таким важливим моментом є вибір та поєднання…
Біла сорочка часом здається найнуднішим предметом гардеробу, хоча обійтися без неї практично неможливо. Такий виріб…
Правильний догляд за шкірою голови та волоссям - це вибір засобів. Якщо шампунь чи бальзам…