Іноді буває, що потрібно зафарбувати виріб із дерева, на якому з’явилася тріщина або невеличкий шматочок відколовся. А може, ви хочете просто освіжити старі дерев’яні вироби? Тоді на допомогу прийде морилка — спеціальна рідина, якою просочують деревину, і вона набуває кольору червоного дорогоцінного дерева.
Коли ж немає морилки, тоді її можна замінити концентрованим відваром цибулиння. Щоб його приготувати, на 1 л води треба додати 0,5 л лушпиння з цибулі.
Перекип’ятити його протягом 15-20 хвилин і залишити настоятися на одну добу. Перед використанням відвар необхідно процідити й використовувати як звичайну покупну морилку. У кінці, так само як і після морилки, виріб необхідно покрити лаком.
З шкаралупи волоського горіха можна отримати речовину, яка додасть дереву коричневий відтінок. Для приготування просочення потрібно перемолоти в порошок шкаралупу. Висушений порошок проварюється у воді і проціджують через сито.
Потім у розчин додається сода. Якщо додати в розчин біхромат калію, дерево отримає червонуватий відтінок. Щоб отримати сірий відтінок, на вже оброблену поверхню наноситься оцтова кислота.
На носі вже квітень. Другий місяць весни говорить про те, що потрібно продовжувати дачний сезон…
Коли клумба на сонці, до неї виникає менше запитань. Переважно всі відразу орієнтуються, що там…
Тренди цікаві тим, що вони вносять різноманіття і образи. Це відмінна нагода змінити щось у…
Спортивне взуття давно перестало бути просто доповненням до джогерів та шортів в зал, на стадіон…
Чоботи-панчохи належать до того типу взуття, яке легко може як зробити образ стильним та привабливим,…
Весна — прекрасний час для того, щоб оновити гардероб. Дещо вийшло з моди, інших речей…