Про сидерати вже сказано багато всього. Дачники та агрономи давно користуються перевагами їх вирощування. Прийнято вважати, що кращий ефект від них від висаджування наприкінці літа або на початку осені. Взагалі, агрономічна практика доводить, що можна вирощувати сидерати двічі на осінь.
Висівання сидератів під зиму роблять в листопаді. Розраховувати треба так, щоб морозна погода почалася приблизно через тиждень після цього. І це повинні бути вже стійкі морози, щоб нічна температура знаходилася нижче нуля. Важливо, щоб відлиги не було після цього. Отже, треба перевіряти прогноз погоди.
Найчастіше для озимого висівання використовують гірчицю, озиме жито, овес. Насіння заглиблюють в ґрунт на 2-4 см. Меншу глибину не можна робити, бо птахи можуть подзьобати все з ділянки ще до випадання снігу.
Перші паростки з’являться навесні рано, а це добре допоможе в боротьбі з будяками. Якщо сидерати потім перекопати, а на тій ділянці спланувати вирощування картоплі, то гній можна буде не вносити.
Для надійності потрібно засіяти більшу кількість насіння, ніж зазвичай. В два рази більше точно сіяти. Це робиться з урахуванням того, що через погоду та птахів певна частина насіння може не зійти.
Не пропустіть навесні підживлення часнику. Він потребує добрив, які допоможуть йому сформувати зелену масу, смакові…
У 2025 році досить незвичайні тренди захоплюють модні горизонти. В ніші з джинсами можна спостерігати…
Весна завжди є приємним сезоном. Одна річ — готуватися до зими з важкими шубами, куртками…
Ще один трендовий образ, який ми помітили на подіумах та стритстайлі, — комбінація носків та…
Весна радує нас своїм теплом та й літо не за горами, а це означає, що…
Тренди змінюються, а за модою можна не встигати. Про це варто не думати, а просто…