На журавлину є стабільний попит, але на ринку та в магазинах її не продають в широкому доступі. Агротехнічні вимоги до вирощування мають специфіку. При грамотному підході та організації справи збирати врожаї можна. Головне — правильно вибрати ділянку для вирощування та сорти журавлини.
Метод висаджування залежить від механічних властивостей ґрунту. Якщо це торфовище та є близько розташовані ґрунтові води, тоді висаджують невкорінені живці або ж в касетах вкорінені. Після висаджування їх треба поливати.
Якщо ділянки з лужним ґрунтом або нейтральним, тоді журавлину висаджують в насипи шириною 1,2 м, які накривають агроволокном.
В Україні добре себе зарекомендували такі сорти:
Ben Lear достигає наприкінці серпня або на початку вересня. Ягоди великі в діаметрі до 20 мм. Сорт Wilcox дозріває до середини вересня. Ягоди в нього середні та гарного яскраво-червоного кольору. Stevens дозріває аж наприкінці вересня. Сорт стійкий до хвороб та заморозків. А сорт Piligrim дає врожай на початку жовтня. Має ягоди великі в діаметрі до 24 мм.
Светр з пуховиком - це мастхев-речі з настанням сезону холодів. Гарний якісний светр зігріє тебе…
Про багатошарові образи вже було сказано все і неодноразово. Але багато хто все одно обходить…
В гардеробі вкорочені штани можуть стати хітом або безжалісно бути забутими на дальній полиці шафи.…
Взимку так холодно, постійно задуває то в спину, то під куртку. А після цього нежить,…
Одна з причин, чому варто чекати на похолодання — це стильні дутики. Такі зручні та…
Осінньо-зимові покази сезону осінь-зима 2024/2025, починаючи з Нью-Йорка та закінчуючи Парижем, запам'яталися нам цікавою деталізацією…