Лайфстайл

Два види добрив для плодових дерев для підвищення зимостійкості

Осінь, мабуть, найактивніший сезон в дачному житті. Ніби вже все виростили, зібрали та прибрали, а робота все не закінчується. І це дійсно правда, адже потрібно ще приділити увагу плодовим деревам.

Завдання полягає в забезпеченні зимостійкості. Для цього необхідно поповнити сили дерев добривами, які потрібно правильно підібрати. Вносять їх вже після обрізки.

Добрива для дерев

В цей період вибирають добрива, в складі яких є фосфор та калій. Забезпечити їх достатню кількість можуть сульфат калію та суперфосфат. З них треба приготувати спеціальний розчин. На 1 л води додають 30 г сульфату калію та 10 г суперфосфату.

Перемішайте розчин та зробіть позакореневе підживлення. Полийте дерева та обприскайте листя.

На зимостійкість впливає правильний полив. Він повинен бути рясним. Потрібно, щоб вода просочила ґрунт на метр. В цьому випадку дерево буде повністю забезпечено вологою, а коренева система — теплом.

Зверніть увагу на листя. Воно повинно вчасно опадати. Якщо почався жовтень, а дерева продовжують стояти з листям, їх треба зірвати. Можна зачекати трохи. Можливо, сезон листопаду забарився, але до холодів треба проконтролювати ситуацію.

Листя, яке не опало за сезоном, потрібно прибрати з гілок. Так дерево припинить витрачати поживні речовини на їх ріст та підтримку. В рослини залишиться більше сили на зимування та на вплив негативних погодних умов. Зокрема, це профілактика розповсюдження грибкових інфекції та шкідників.

Пугачова Людмила

Закінчила Українську академію друкарства по спеціальності «Видавнича справа та редагування». Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Редактор рубрик lifestyle, кулінарія і поради.

Читати коментарі

  • Шановна "порадниця", а Ви колись так робили - обірвати з дерева всі листя та не пошкодити ьруньки, які вже закладаються?

    • Шановний "коментатор", якщо після природного листопаду дерево залишилось стояти з листям, це йому шкодить. А чому листя залишилося? Можливо, перед тим неправильно підживлювали. В результаті є надлишок азоту. Воно буде продовжувати витягувати з дерева потрібну йому вологу. По-друге, листя, навіть підсохле, може бути джерелом грибків та шкідників. Проведіть рукою по гілкам та зніміть зайве листя, яке за сезоном не опало. Нічого надзвичайного, якщо робити все обережно та вчасно. Брунькам шкодити не треба, що є логічним.

Останні новиники

Потрібно знати ці 4 правила взуттєвого етикету, щоб завжди виглядати доглянутою

Взагалі дебати про будь-які модні правила — це досить складно. У кожному питанні існує тисяча…

1 день тому

Як зрозуміти, що духи тобі не підходять: 5 основних ознак

Парфум - важлива деталь, яка повинна бути гармонійним продовженням образу в цілому. Іноді саме запах…

1 день тому

Як побороти потяг до солодкого: допоможе цей смачний продукт

Тяга до солодкого – серйозна проблема. Вона може звести нанівець всі зусилля щодо налагодження харчування.…

4 дні тому

8 речей, які треба зробити після тренування, щоб отримати максимум користі

В цій статті оговоримо ми про найважливіший час — 30-90 хвилин відразу після виконання вправ.…

4 дні тому

«Геніальний винахід»: як зробити ароматизатор для шафи за 2 хвилини

Можна не купляти готові ароматизатори, які швидко вивітрюються. Найпростіше зробити їх самостійно. Це настільки просто…

4 дні тому

Решітка на плиті буде сяяти чистотою: засіб від нагару та жиру

На газовій плиті решітка може залишатися чистою тільки в одному єдиному випадку: якщо на ній…

4 дні тому