Не всі хризантеми потрібно викопувати на зиму. Є й ті сорти, які переносять морози в саду – Янтарна леді, Яблуневий цвіт, Лелія, Сонечко, Ромашка, та інші.
Якщо ваш квітник прикрашають саме такі квіти, з приходом осені вони потребують особливого догляду, який допоможе їм безболісно перенести прийдешні морози.
Якщо осінь видалася сухою, клумбу з хризантемами потрібно поливати. При цьому важливо стежити, щоб крапельки води не залишалися на листі або бутонах.
Після квітникарі рекомендують переходити до розпушування ґрунту, в процесі якого варто позбавлятися бур’янів.
Слідкуйте за прогнозом погоди – останній, найрясніший з поливів виконується перед настанням серйозних холодів.
На одну рослину знадобиться близько 5-6 літрів води. Потім землю під хризантемами належить укрити мульчею із соломи чи листя.
Немаловажне значення має і підживлення – з цією метою через 5-6 годин після поливу в землю вносять фосфорно-калійні добрива.
Зробити це краще наприкінці серпня чи першій декаді вересня. На “квадрат” землі потрібно 40-60 г суперфосфату, який потрібно змішати з 25-30 г калійної солі.
Навіть стабільно холодна погода не означає, що заходи щодо догляду за квітами добігли кінця. У цей період належить зайнятися обрізанням.
При зрізанні залиште пеньочки, висота яких над землею становить близько 15 см. Після завершення процедури потрібно вкрити хризантеми шаром в 25-40 см сухого перегною.
Біла сорочка часом здається найнуднішим предметом гардеробу, хоча обійтися без неї практично неможливо. Насправді, вирішити…
Ви помітили один тренд серед фешн-інфлюєнсерів? Цього сезону вони відводять одну з головних ролей аксесуарам.…
Знайомимось із черговою версією трендового перлинного манікюру, натхненого сніговим вайбом грудня, який вже ось-ось на…
Трикотажні речі - це не тільки про зиму, вони необхідні кожній модниці цілий рік. Але…
Востаннє спідниці довжиною до коліна були популярні наприкінці 1990-х та на початку нульових. І відповідь на…
Один з головних трендів, який викликає безліч хейту та суперечок. Проте треба заспокоїтися. Не все…