Хоча кактус — рослина невибаглива і не вимагає особливого догляду, проте коли він не цвіте або перестає рости, квіткарі не можуть зрозуміти причину і не знають, що з цим робити. Як і всі рослини, кактус має свої особливості вирощування, яких необхідно суворо дотримуватись.
Найчастіша причина – це неправильний догляд в осінній та зимовий час, коли на рослині утворюються квіткові бруньки. У цей період кактусу необхідно забезпечити спокій, помістивши його в добре освітлене, прохолодне місце. Восени кількість поливів поступово зменшують, а взимку припиняють зовсім.
У більшості випадків бутони з’являються на тій стороні кактуса, що знаходилася в тіні, а на освітленому боці — “дітки”-кактусенята. Якщо повернути рослину, то ще невеликі бутончики можуть перетворитися на “дітей”. Тому необхідно стежити за тим, щоб положення горщика не змінювалося доти, доки бутони остаточно не сформуються.
Перше цвітіння кактуса відбувається не раніше, ніж через 3-4 роки. Для прискорення цього процесу необхідно забезпечити сприятливими умовами. Какутсам потрібні сонце і велика кількість вологи, виняток становить лише зимовий період. У теплу пору року кактус бажано винести на вулицю та удобрювати ґрунт мінімум раз на місяць.
Річ, яка змінює уявлення про базовий гардероб. Вважається, що класична сорочка повинна бути тільки білого…
В своєму Телеграм-каналі експерт в сфері житлово-комунального господарства та голова Голова Спілки споживачів комунальних послуг…
Декорувати вхід в будинок, розставити гарні кашпо вздовж доріжок або просто на веранді. З квітами,…
У 2025 році в моді з десяток трендів, які активно використовують в образах. Якщо вам…
В системі догляду за гортензіями важливим є весняне та літнє підживлення. В бідному ґрунті рослина…
Прибиратися або люблять, або роблять через слово «треба». Зрештою, відношення до процесу може бути різним,…