Протягом сезону на городі було багато роботи щодо догляду за грядками. Мульчування було важливим етапом, проте з настанням осені потрібно вирішувати, що з ним робити. Можливо, його можна залишити на грядках або потрібно прибирати та викидати, спалювати. Все це питання, на які потрібно знати відповіді.
Не всі знають, що робити з використаною мульчею. Є думка, що вона може бути джерелом бактерій та інфекцій. Такий ризик є, якщо біля рослин, де вона була розташована, були екземпляри з ознаками захворювань: борошниста роса, плямистість, біла та сіра гниль та ін. Проте мульча є джерелом органіки, що також важливо.
Досвідчені дачники та фахівці агрономи рекомендують після збору врожаю обробити шар мульчування будь-яким препаратом триходерми. Якщо в ній і були якісь патогени, вони будуть деактивовані. Жодної небезпеки вони не будуть становити. Тож мульчування можна буде і в компост відправляти, і перекопувати з ґрунтом на ділянці.
Річ, яка змінює уявлення про базовий гардероб. Вважається, що класична сорочка повинна бути тільки білого…
В своєму Телеграм-каналі експерт в сфері житлово-комунального господарства та голова Голова Спілки споживачів комунальних послуг…
Декорувати вхід в будинок, розставити гарні кашпо вздовж доріжок або просто на веранді. З квітами,…
У 2025 році в моді з десяток трендів, які активно використовують в образах. Якщо вам…
В системі догляду за гортензіями важливим є весняне та літнє підживлення. В бідному ґрунті рослина…
Прибиратися або люблять, або роблять через слово «треба». Зрештою, відношення до процесу може бути різним,…