Більшість городників припиняють догляд за полуницею одразу після збору урожаю. Але так робити не можна, тому що полуниця потребує догляду.
Після плодоношення полуниця не знаходиться у стані спокою. Вона росте й розвивається. У другій половині літа полуниця готується до наступного сезону, закладаються квіткові бруньки, а від цього залежить майбутній урожай полуниці.
Щоб краще розвивалися ці бруньки, рослину треба вчасно підживлювати. Це треба робити після дощу або після поливу грядки. У посуху полуницю треба обов’язково полити після удобрення.
Дуже добре в цей час підживити азотними добривами. У другій половині літа радять внести фосфорно-калійні добрива. На 10 л води треба розвести 15 г сульфату калію та 20 г суперфосфату.
Такого розчину вистачає на 1 квадратний метр насаджень. Суперфосфат краще замочити у воді на 10-12 годин. Поливати треба по міжряддях в ранковий час, коли немає палючого сонця.
Також таку суміш закладають у ґрунт у сухому вигляді. Добрива треба розсипати по ґрунту, а потім – розпушити землю. Після цього обов’язково треба полити грядку.
Існують інші варіанти підживлення полуниці після збору урожаю. Для цього можна використати деревну золу з настоєм коров’яку.
Герань давно стала предметом гордості квітникарів. Вона прекрасна. Особливо, коли вона цвіте та радує своїми…
Хто любить хурму, в того завжди є бажання проростити кісточки. Звичайно, в такому випадку мова…
Бажання мати не просто стильний, а дорогий вигляд, можна реалізувати. Навіть ціна одягу не буде…
Бахрома стрімко вривається в тренди. Весна 025 року точно стане одним з найяскравіших сезонів, коли…
В цілому з торф'яними таблетками легко працювати. Але часто можна почути відгуки, що вони не…
Ретро, бохо, бахрома — все це взаємопов'язані речі навесні 2025 року. Яскрава деталь — бахрома.…