Всі городники завжди чекають на дощ, але коли дощі йдуть потягом тижня чи двох, треба буде рятувати помідори від фітофторозу. Що робити з помідорами після дощів, читайте у подробицях.
В першу чергу підв’яжіть помідори, щоб не хилилися до землі. Підв’язані помідори краще провітрюються й освітлюються сонцем. Видаліть всі зайві пасинки й листя. Пасинкування потрібно, щоб була краща циркуляція повітря між кущами та, щоб помідори швидше дозрівали.
Обірвіть нижнє листя й замульчуйте сіном грядку. Сінна паличка є природним ворогом фітофторозу. Якщо немає сіна, зробіть розчин, щоб покропити помідори. Візьміть оберемок сіна, залийте його водою й поставте настоятися, щоб з’явилася плівка на воді. Цю плівку зберіть, розчиніть у 1 л сироватки й покропіть кущі. Або 1 л перекислого кефіру розчинити у 10 л води й кропити таким розчином грядку з помідорами.
Якщо ви помітили ознаки фітофторозу на листі помідорів, тоді треба кропити бордоською сумішшю або дріжджовим розчином. У 10 л води треба розчинити 100 г свіжих дріжджів. Також розчин з молока та йоду дуже ефективний проти фітофторозу. 1 л молока, 20 крапель йоду розчинити у 10 л води.
Іноді моду неможливо зрозуміти. Те, що подобається десяткам та сотням тисяч жінок, раптом перестає бути…
Одяг та аксесуари із замші продовжують впевнено тримати свої позиції на модній арені, і в…
Кабачки – культура, яка росте майже без проблем, але якщо посадити їх неправильно, можна залишитися…
Користуйся формулами народних бьюті-засобів, які при правильному підході допоможуть твоєму волоссю не гірше за професійну…
До 30 квітня 2025 року тарифи на електроенергію залишаються незмінними. Спеціальний тариф діє для споживачів,…
Багатьом знайома картина: посіяв, доглядав, а потім розсада раптом витягнулася в довгі тонкі нитки, хилиться…