Лайфстайл

Що додати в лунку помідорам, щоб вони не хворіли і плодоносили

Щороку помідори висаджують на грядках тисячі городників. Кожен тішить себе надією, що цього року буде врожай кращим, ніж минулого. Іноді виходить виростити більше, іноді фітофтора та інші хвороби знищують кущі ще на стадії росту. В цьому і полягають складнощі вирощування помідорів. Вони дуже схильні до хвороб.

Як зарадити ситуації

Помідори в першу чергу реагують на неправильні поливи та перепади температур. І, звичайно, для них важливим є внесення добрив. Рекомендують не пропускати осінній етап підживлення при перекопуванні ґрунту. Якщо заздалегідь підготувати землю, то потім ви зможете стати свідком щедрого врожаю.

Вибір добрив

Томатні кущі потрібно підживлювати калійно-фосфорними добривами. Якщо при перевірці показує, що ґрунт кислий, тоді треба його нейтралізувати вапном. А от при висаджуванні не варто багато використовувати мінеральних добрив. Для них інший період встановлено, коли кущі починають цвісти та зав’язувати плоди.

Зробіть добриво з дріжджів. Ним треба полити грядку за добу до висаджування розсади. Для приготування потрібно взяти свіжі дріжджі у кількості 5 г та розвести їх у теплій воді. В кожну лунку треба внести приблизно 200-300 мл добрива.

Також для підживлення томатів використовують золу. Це натуральне добриво, в якому міститься багато важливих мінералів: магній, калій, кальцій, натрій. Зола рекомендована для активного розвитку зеленої маси кущів та збільшенню плодоношення. На одну лунку треба внести одну жменю золи.

Пугачова Людмила

Закінчила Українську академію друкарства по спеціальності «Видавнича справа та редагування». Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Редактор рубрик lifestyle, кулінарія і поради.

Останні новиники

8 помилок, які зменшують тривалість життя: перевір себе

Зрозуміло, що не все підлягає контролю, наприклад, вибір генів, з якими ти народжуєшся. Проте спадковість…

18 години тому

Чому болить голова: причина, про яку рідко хто задумується

Виявляється, перемогти мігрені, найімовірніше, допоможе не невролог, а лікар зовсім іншої спеціалізації! Головний біль став…

19 години тому

Дієтолог розповіла, чи правда, що сирі овочі корисніші

Хоча деякі корисні для організму поживні речовини можуть руйнуватися при нагріванні, як варені, так і…

1 день тому

Як, не здаючи аналізи, виявити дефіцит йоду: тест у домашніх умовах

Йод відіграє важливу роль у синтезі гормонів щитовидної залози, а його дефіцит в організмі відразу…

3 дні тому

Що буде після повної відмови від кави: через день, тиждень, місяць

Заперечення, гнів, торг, депресія, прийняття. Розбираємось з усіма стадіями відмови від улюбленого напою! Багато лікарів…

3 дні тому

Яким має бути догляд за волоссям восени: головні секрети

Восени наші локони зазнають не менших випробувань, ніж у літній період. Як же зберегти волосся…

4 дні тому