Лайфстайл

Як правильно вносити корисні мікроорганізми в ґрунт

В природному форматі родючий шар ґрунту формується завдяки померлим рослинам та тваринам, результатам їх життєдіяльності. Вони розкладаються, а земля отримує необхідні мікроелементи та хімічні сполуки. Саме вони потрібні наступним рослинам та деревам для росту та плодоношення.

Важливим моментом є баланс між мікроорганізмами з переважанням в сторону хороших. Саме вони захищають від розвитку грибкових та інфекційних хвороб. В сприятливих умовах на коренях рослин утворюється микориза.

Що робити із поновленням родючого шару ґрунту

При постійному циклі землеробства земля не встигає відновлювати природним шляхом свої сили. І в цьому питанні потрібна допомога людини. Треба вносити корисні мікроорганізми в склад ґрунту, підживлювати органікою.

Також позитивний вплив мають сидерати. Візьміть за правило засівати ділянку після закінчення сезону врожаїв. Також можна садити на початку весни. Ґрунт від цього тільки виграє в плані поживних мікроелементів, кількості азоту та фосфору.

Зверніть увагу на правильність внесення корисних мікроорганізмів. Найперше не використовуйте хлоровану воду. Краще за все беріть відстояну.

Розчини з мікроорганізмами можна вносити або рано вранці, або ж вже після заходу сонця. Найкраще це робити в похмуру погоду. В інші сонячні дні робота з мікроорганізмами може бути марною, бо зовнішні умови можуть стати причиною їх загибелі. І, звичайно, зашпаровуйте обрані препарати безпосередньо в ґрунт.

Якщо все робити правильно, тоді й земля буде до вас щедрою. Це теорія, яка перевірена практикою. Нехай ваша земля буде родючою.

Пугачова Людмила

Закінчила Українську академію друкарства по спеціальності «Видавнича справа та редагування». Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Редактор рубрик lifestyle, кулінарія і поради.

Останні новиники

Модна інструкція для створення образів в італійському стилі

Італія не просто країна зі знаменитою пастою з пармезаном, базиліком та томатним соусом, прошуто та…

3 години тому

Що робити з газоном навесні, щоб після зими він став знову зеленим

Початок весни передбачає багато роботи. Потрібно багато встигнути зробити та підготувати все до весни та…

4 години тому

Куртки, які з категорії модних перейшли в антитренди 2025 року

З невизначеними погодами ховати куртки — марна справа. Можна суттєво замерзнути. Сьогодні тепло, завтра холодно.…

5 години тому

Три потужних тренди цієї весни для створення стильних образів

Для оновлення гардероба можна використовувати безліч ідей, які пропонують цієї весни. Кількість трендів така, що…

7 години тому

Чотири засоби для підживлення та умови їх застосування для полуниці та суниці навесні

Хороший врожай залежить від своєчасного догляду за вирощуваними культурами. Полуниця та суниця навесні потребують підтримки.…

9 години тому

Типові помилки городників, які садять солодкий перець

Солодкий перець – рослина з характером. Він не любить холод, образливо реагує на пересадку і…

10 години тому