Молода, соковита та солодка морква. Вона така бажана, щоб покришити її в салат чи покласти в весняно-літній суп. Якщо ваші мрії про багатий врожай підкріпити практичними знаннями з вирощування, то вже в червні матимете можливість збирати моркву з грядки.
Можете бути певні, але подвійні врожаї не є рідкістю. Весь секрет полягає у тому, що треба зробити посів моркви під зиму та навесні. Це дає змогу мати на грядці моркву як на початку літа, так і наприкінці.
Переваги посадки під зиму полягають у загартуванні насіння. Воно стає здоровішим та витривалішим до хвороб, інфекцій. Окрім того, його менше атакують шкідники. Практика показує, що сіянці навесні проростають швидше та майже у всій кількості.
При бажанні сіяти моркву під зиму не обирайте ранні або середньостиглі сорти моркви. Вони при низьких температурах швидко гинуть. Краще обирати середньопізні або пізні сорти моркви.
Восени завершуються роботи зі збору врожаїв, тому в цей час варто також вибрати правильне місце для нової грядки з морквою. Не сійте її на ділянки, де росли картопля або буряк. Пам’ятайте, що молоду моркву потрібно використати протягом літа. Для тривалого зберігання вона не підходить.
Без теплого зимового взуття не обійтись. Багато хто воліє носити комфортні уггі, що нагадують домашні…
Францію неможливо уявити без багету в руці та берета на голові. Як не крути, це…
Коли модниці віддавали перевагу шубам з натурального хутра, їх вибір обмежувався лише опціями природних відтінків.…
І цього осінньо-зимового сезону поло залишаються з нами: поки тепло ви можете сміливо носити бавовняні…
Не знаємо як ви, а ми вже розпочали підготовку гардеробу до зими. У нашому кліматі…
Біла сорочка + джинси – проста формула для створення стильних аутфітів. Однак багато дівчат думають,…