Молода, соковита та солодка морква. Вона така бажана, щоб покришити її в салат чи покласти в весняно-літній суп. Якщо ваші мрії про багатий врожай підкріпити практичними знаннями з вирощування, то вже в червні матимете можливість збирати моркву з грядки.
Можете бути певні, але подвійні врожаї не є рідкістю. Весь секрет полягає у тому, що треба зробити посів моркви під зиму та навесні. Це дає змогу мати на грядці моркву як на початку літа, так і наприкінці.
Переваги посадки під зиму полягають у загартуванні насіння. Воно стає здоровішим та витривалішим до хвороб, інфекцій. Окрім того, його менше атакують шкідники. Практика показує, що сіянці навесні проростають швидше та майже у всій кількості.
При бажанні сіяти моркву під зиму не обирайте ранні або середньостиглі сорти моркви. Вони при низьких температурах швидко гинуть. Краще обирати середньопізні або пізні сорти моркви.
Восени завершуються роботи зі збору врожаїв, тому в цей час варто також вибрати правильне місце для нової грядки з морквою. Не сійте її на ділянки, де росли картопля або буряк. Пам’ятайте, що молоду моркву потрібно використати протягом літа. Для тривалого зберігання вона не підходить.
Травень – вирішальний місяць для формування майбутніх бутонів. Правильні дії зараз забезпечать яскраве та довге…
Яскраві нарциси здатні перетворити навіть скромну ділянку на весняний сад мрії. Однак пишне цвітіння потребує…
Зелені «монстри» постійно лізуть із землі і особливо небезпечна для троянд берізка — її коріння…
Хочете, щоб півонії по-справжньому пишно цвіли, так щоб погляд неможливо було відірвати. Зрозуміло, що слід…
Багато землеробів навіть не здогадуються, що просте поєднання двох культур здатне змінити їх ділянку. Йдеться…
Що перетворює звичайний фарш на кулінарний шедевр. Виявляється, все вирішує один незвичайний компонент, про який…