Зима — складний період для більшості рослин. Перепади температур, недостатня кількість світла стають основними причинами для зміни кольору листя. Пеларгонія не є виключенням. Це одна з улюблених рослин у багатьох квітоводів. Вона ефектна та гарно цвіте. В зимовий період пеларгонія відпочиває та набирається сил, щоб літом знову яскраво та рясно квітнути.
Взимку можна побачити, що деяке листя перестає бути зеленим. Воно і не засихає повністю, але злегка жовтіє. По краях буває суха облямівка. Якщо ви побачили таке жовто-зелене листя, не поспішайте його зривати.
Треба згадати про те, що листя потрібне рослині для фотосинтезу. Це є факт. Чим більший розмір листя, тим краще проходить процес синтезу органічних сполук з вуглекислого газу. Особливо це стосується екземплярів з нижньої частини пагонів. Взимку залиште жовто-зелене листя.
Видаляти листя з пагонів варто лише тоді, коли воно засохло. В зимовий період рекомендується тримати рослину при температурі не вище +14 градусів. А от навесні та літом пеларгонія любить світло та тепло до +25 градусів.
Варто знати ще один важливий нюанс. Пожовтіти листя може і при неправильному поливі. Якщо забагато води і є факт розвитку гнилі, потрібно скоротити кількість рідини. Пошкоджене листя цьому випадку потрібно видалити.
При правильному догляді пеларгонія буде знову гарно квітнути, починаючи з травня місяця. Пам’ятайте, що навесні потрібно починати вносити мінеральне добриво. Один раз на два тижні буде цілком достатньо. Нехай ваша пеларгонія буде гарна та здорова.
Джинси – головний зимовий маст-хев та основа гардеробу на холодний сезон. Але будемо відверті: багато…
Ефективна вентиляція — це не просто черговий пункт у списку будівельних правил, а насамперед запорука здоров'я…
Прикро, коли на новому светрі, купленому не за маленькі гроші, з'являється велика зачіпка, яка не…
Французькі жінки завжди вважалися еталоном стилю та елегантності. Ми вже не раз розповідали, якими прийомами…
Ще недавно тонкий ремінь був забутий і схований у глибини шафи. Але сьогодні він знову…
Кожному з нас знайоме це почуття: позаймався у залі, а наступного дня м'язи «гудуть». Чи…