Досвідчені дачники та городники мають багато порад щодо зберігання врожаю картоплі. Звичайно, в її вирощування вкладено стільки зусиль. Потрібно не тільки зібрати весь врожай, але й забезпечити його тривале зберігання без псування. В цьому аспекті є одне важливе питання: чи можна мити картоплю перед тим, як відправити її до льоху?
Зрештою, так впливає. Коли ви помиєте коренеплоди, помітите на них різноманітні дефекти. Це можуть бути сліди хвороб, порізи, видимі факти життєдіяльності шкідників і ін. Пошкоджену картоплю потрібно відразу використовувати. Вважається, що вона непридатна для тривалого зберігання. Проблема в тому, що при митті можна зіпсувати взагалі весь врожай. Причина — волога та недостатнє висихання всіх картоплин.
При водних процедурах шкірка картоплі може бути пошкоджена. А це може призвести до зменшення періоду зберігання. Якщо ви маєте обмежені ресурси щодо кількості води, вільної площі для сушіння та часу для перебирання коренеплодів, зробити миття цілком можливо.
Незалежно від того, в яку погоду ви викопували картоплю, її треба в будь-якому випадку сушити. Це головне правило для правильного та тривалого зберігання. Тож мити чи ні — цілком ваше особисте рішення.
З початку року всі активно обговорювали трендовий коричневий колір. Але ж на весну та літо…
Мода швидкоплинна, тому треба встигнути приміряти нові тренди, скласти про них свою думку та подивитися…
Біла, молочна або будь-яка інша блузка може бути потрібною в гардеробі, але дуже нудною. Не…
Морква – класний овоч, але тільки не тоді, коли треба годинами сидіти в грядці, висмикуючи…
Якщо хочеться свіжої, ароматної картопельки на початку літа, треба не просто кинути її в землю,…
В гардеробі повинна бути пара штанів, яка зможе стильно підкреслити переваги та скромно приховати недоліки.…