Добірні яблука збирають на зберігання, а що робити з тими, які опали? Не поспішайте викидати на смітник опалі фрукти з саду. Вони можуть принести користь, якщо правильно використати у господарстві.
Перше, що важливо знати, це те, що мульчувати кущі та дерева можна лише “здоровими” яблуками. Якщо яблука опали і мають ознаки хвороб, то зберіть їх і відправте у компостну яму. Шкідники можуть “перезимувати” і зіпсувати майбутній врожай, якщо яблука залишити в саду.
Натомість яблука, що природно в процесі гниють, підкисляють землю. А клітковиною, що в них міститься, харчуються земляні хробаки. Вони збільшують вміст гумусу в ґрунті.
Яблука достатньо змішати з сухою травою та обкласти стовбури кущів чи дерев. Також таке мульчування ідеально підійде для квітників.
Посів — справа тонка. Тут не можна «на око» сипнути насіння і сподіватися, що все…
Всі чекають на весну. Дачники, щоб почати підготовку до посадок, а шкідники та хвороби, щоб…
Неймовірні рішення з'являються в дизайні одягу та взуття. Інноваційність, екологічність, досконалий дизайн — все в…
Хустка — такий маленький аксесуар, але має стільки стильних можливостей. В ньому закладено потужний модний…
Кущі смородини будуть розростатися в усі сторони, якщо підживити їх золою та крохмалем. Два бюджетних…
Не факт, що ви звертали увагу на цей цікавий момент. Погортайте сторінки журналів, подивіться фото…
Читати коментарі
все предложенное - шикарный способ развести слизней
На жаль, не лише мульчування з яблуками приваблює слимаків. Якщо така проблема є (з досвіду, яблука не провокували "нашестя"), то можна шукати способи боротьби з ними. Наприклад, насадити на городі / в саду рослини, які відлякують цих шкідників своїм запахом: лаванду, шавлію, розмарин, часник, цибулю, м’яту тощо.