Добірні яблука збирають на зберігання, а що робити з тими, які опали? Не поспішайте викидати на смітник опалі фрукти з саду. Вони можуть принести користь, якщо правильно використати у господарстві.
Перше, що важливо знати, це те, що мульчувати кущі та дерева можна лише “здоровими” яблуками. Якщо яблука опали і мають ознаки хвороб, то зберіть їх і відправте у компостну яму. Шкідники можуть “перезимувати” і зіпсувати майбутній врожай, якщо яблука залишити в саду.
Натомість яблука, що природно в процесі гниють, підкисляють землю. А клітковиною, що в них міститься, харчуються земляні хробаки. Вони збільшують вміст гумусу в ґрунті.
Яблука достатньо змішати з сухою травою та обкласти стовбури кущів чи дерев. Також таке мульчування ідеально підійде для квітників.
Тренди не можуть бути всі швидкоплинними. Причина досить очевидна. Просто деякі з модних тенденцій так…
Мода швидкоплинна. В цьому є великий сенс. Про це варто замислитися, коли на арені з'являється…
Біла сорочка часом здається найнуднішим предметом гардеробу, хоча обійтися без неї практично неможливо. Насправді, вирішити…
Ви помітили один тренд серед фешн-інфлюєнсерів? Цього сезону вони відводять одну з головних ролей аксесуарам.…
Знайомимось із черговою версією трендового перлинного манікюру, натхненого сніговим вайбом грудня, який вже ось-ось на…
Трикотажні речі - це не тільки про зиму, вони необхідні кожній модниці цілий рік. Але…
Читати коментарі
все предложенное - шикарный способ развести слизней
На жаль, не лише мульчування з яблуками приваблює слимаків. Якщо така проблема є (з досвіду, яблука не провокували "нашестя"), то можна шукати способи боротьби з ними. Наприклад, насадити на городі / в саду рослини, які відлякують цих шкідників своїм запахом: лаванду, шавлію, розмарин, часник, цибулю, м’яту тощо.