Гарний день для кожного городника, коли він розуміє, що врожай буде багатий. Вирощувати, доглядати, переживати через вплив шкідників та погодних умов, але на останньому етапі ще є декілька важливих питань. Вони стосуються правильного збору врожаю та його зберігання.
Підійти до грядки і почати висмикувати буряки — просто, але зовсім неправильно. За бадилля не тягнуть коренеплід. Для правильного збору потрібна лопата, якою підкопують його та дістають.
Чи потрібно відразу складати у ящик чи коробку? Ні, спершу буряк лишають полежати на землі. Він має підсохнути — до години часу буде цілком достатньо. Це допоможе простіше зчистити землю, знижуючи ризик пошкодити коренеплід. На зберігання відкладають лише цілі екземпляри.
Зверніть увагу на бадилля. Його потрібно обережно зрізати. Головне правило — має лишитись хвіст біля 6-7 мм. Якщо зрізати більше, буряк не буде зберігатись. Він згниє.
Зберігати у підвалі чи у льоху разом із минулорічним врожаєм категорично забороняється. Температура у приміщенні має бути від 0 до +10 градусів. Також потрібно приділити увагу загальним підготовчим роботам. Стіни мають бути продезинфіковані вапняним молоком. Вапном присипають і підлогу. Буряк зберігають у ящиках. Максимально допустимий шар — до 1 м.
В образі все може бути прекрасно до того моменту поки не постає конкретна мета створення…
Троянди розквітають та наповнюють сад ніжним ароматом. Ви чекали цього цілу зиму, щоб відкрити кущі…
В дизайні інтер'єрів з'являється багато нових та цікавих трендів. Варіанти декорування привертають увагу свіжістю ідей,…
Серед великого різноманіття моделей сумок є та, яка у 2025 році втратила всі модні позиції.…
Головний убір не завжди повинен виконувати роль засобу для утеплення. Він може стати вашим фірмовим…
Приготувати засіб для покращення росту рослин можна самостійно. Для цього вам знадобиться лише часник. Саме…