Гарний день для кожного городника, коли він розуміє, що врожай буде багатий. Вирощувати, доглядати, переживати через вплив шкідників та погодних умов, але на останньому етапі ще є декілька важливих питань. Вони стосуються правильного збору врожаю та його зберігання.
Підійти до грядки і почати висмикувати буряки — просто, але зовсім неправильно. За бадилля не тягнуть коренеплід. Для правильного збору потрібна лопата, якою підкопують його та дістають.
Чи потрібно відразу складати у ящик чи коробку? Ні, спершу буряк лишають полежати на землі. Він має підсохнути — до години часу буде цілком достатньо. Це допоможе простіше зчистити землю, знижуючи ризик пошкодити коренеплід. На зберігання відкладають лише цілі екземпляри.
Зверніть увагу на бадилля. Його потрібно обережно зрізати. Головне правило — має лишитись хвіст біля 6-7 мм. Якщо зрізати більше, буряк не буде зберігатись. Він згниє.
Зберігати у підвалі чи у льоху разом із минулорічним врожаєм категорично забороняється. Температура у приміщенні має бути від 0 до +10 градусів. Також потрібно приділити увагу загальним підготовчим роботам. Стіни мають бути продезинфіковані вапняним молоком. Вапном присипають і підлогу. Буряк зберігають у ящиках. Максимально допустимий шар — до 1 м.
Коли говорять «кулон», в уяві відразу виникають срібні, золоті прикраси на ланцюжку, біжутерія. Проте мода…
Існує лише одне правило, яким невисокі дівчата мають керуватися, обираючи одяг. Хочеш дізнатися про нього?…
Запасаємось ідеями ошатного і при цьому дуже мінімалістичного манікюру! Навіть такий лаконічний і класичний нейл-дизайн…
Мода буває така, на яку можна тільки дивитися. Реалізувати ідеї в житті може бути неадекватно…
Бути привабливою та спокусливою легко, коли є мініспідниця. Прекрасний предмет одягу, з яким можна створити…
Вибір верхнього одягу на зиму – завдання із зірочкою. Вимог до цього предмету гардеробу незмінно…