Вважається, що кактус — рослина невибаглива і не потребує особливого догляду. Але коли він не цвіте або перестає рости, квіткарі не можуть зрозуміти причину і не знають, що з цим робити. Як і всі рослини, кактус має свої особливості вирощування, яких необхідно суворо дотримуватись.
Найчастіша причина – це неправильний догляд в осінній та зимовий час, коли на рослині утворюються квіткові бруньки. У цей період кактусу необхідно забезпечити спокій, помістивши його в добре освітлене, прохолодне місце. Восени кількість поливів поступово зменшують, а взимку припиняють зовсім.
У більшості випадків бутони з’являються на тій стороні кактуса, що знаходилася в тіні, а на освітленому боці — “дітки”-кактусенята. Якщо повернути рослину, то ще невеликі бутончики можуть перетворитися на “дітей”. Тому необхідно стежити за тим, щоб положення горщика не змінювалося доти, доки бутони остаточно не сформуються.
Перше цвітіння кактуса відбувається не раніше, ніж через 3-4 роки. Для прискорення цього процесу необхідно забезпечити сприятливими умовами. Кактусам потрібні сонце і велика кількість вологи, виняток становить лише зимовий період. У теплу пору року кактус бажано винести на вулицю та удобрювати ґрунт мінімум раз на місяць.
В сезоні весна-літо 2025 року в категорію трендових речей було зараховано спідницю з атласу. Її…
Помідори такі смачні та ароматні, коли зриваєш їх зі своєї грядки. Так і хочеться їх…
З городніх культур буряк також займає позицію лідера за популярністю. Його вирощують на смачні борщі,…
Про скіні навесні 2025 року говорять абсолютно протилежні речі. З одного боку вважають їх антитрендовими,…
Лофери - це просто мастхев весняного гардеробу. Як тільки погода за вікном починає радувати теплом,…
Жіночність, як поняття раси, в кожного своє. Одні вважають, що все залежить тільки від квіткових…