Цибулеве лушпиння – воістину мультифункціональний засіб, який здатний не тільки наситити ґрунт поживними речовинами, а й знищити патогенну мікрофлору.
Завдяки своїм корисним властивостям цей продукт, який багато аграрії-початківців необачно вважають сміттям, знайшов різноманітне застосування серед фермерів з досвідом.
Так, якщо ви помітили, що листя огірків пожовтіло, варто пригостити їх розчином на основі лушпиння від цибулі.
Для цього пару жмень цибулиння закиньте в емальовану 10-літрову ємність, залийте водою і кип’ятіть протягом 5 хвилин. 2 літри настояного та процідженого відвару розведіть у відрі води та обробіть їм огіркове листя. Лушпиння, що залишилася після проціджування, не викидайте – воно зарекомендувало себе як відмінний засіб для мульчування.
Крім цього, лушпиння цибулі можна використовувати для стимуляції розвитку зеленої маси. Для цього знадобиться 10 г продукту на 5 літрів окропу. Підгодовувати рослини слід до цвітіння.
Якщо ж лушпиння цибулі стовкти, ви отримаєте відмінний матеріал для збереження фруктів. Грушами та яблуками необхідно заповнити поліетиленові пакети та пересипати їх лушпинням.
Нарешті, застосовувати лушпиння можна і для того, щоб продовжити термін зберігання коренеплодів. Для цього перекладіть плоди в мішечки і так само, як і у випадку з фруктами, припудріть подрібненою «лускою» цибулі. Так ви зможете запобігти розвитку грибкових хвороб.
Безсумнівно, в базовому осінньому гардеробі має бути хоча б один кардиган. А як його стилізувати,…
Інколи, навіть коли і час дозволяє, абсолютно не хочеться витрачати його на стилізацію образу. І…
Хочеш палку дискусію серед подруг, запитай їх, як з якою частотою правильно мити голову! Справа…
Якщо ти добре "просьорчиш" інтернет, то помітиш, що піджаки-пальто в трендах вже не перший сезон.…
Осінь - це не тільки пора для затишних вечорів, а й час, коли організму потрібна…
Цифра на вагах збільшується, хоча ти через день тренуєшся і правильно харчуєшся? Розповідаємо чому це…