Відповідно до чинного в Україні закону діти віком до 12 років і зростом менше 150 см повинні перевозитися в автокріслі.
При виборі такого пристрою для дитини найважливішим аспектом є безпека. При цьому слід пам’ятати, що крісло має бути адаптоване до віку та ваги маленького пасажира, а також моделі автомобіля.
Насамперед потрібно виміряти та зважити дитину. Це дуже важливо, тому що завдяки цьому ми знатимемо, на яку вагову категорію крісел варто орієнтуватись.
Найпопулярніші категорії:
Варто пам’ятати, що з міркувань безпеки діти повинні якнайдовше сидіти на задньому сидінні! Мінімум до 4 років, бажано до 5 років. Сидіння першої категорії можуть бути встановлені лише ззаду. У той час як інші категорії можуть бути поміщені вперед, але це потрібно у виняткових випадках.
П’ятиточковий ремінь безпеки краще захищає дитину у разі аварії, особливо якщо батьки схильні пристібати йогонадто слабо. Тому варто приділити більше уваги сидінням із складнішою конструкцією. Для пристібання дитини доведеться витратити більше часу. Але й гарантія того, що малюк залишиться цілим навіть за незначної ДТП, буде набагато вищою.
Більшість автокрісел можна встановити на раму коляски, що дозволяє заощадити час під час прогулянок. Популярністю користуються також моделі, які легко складаються і не займають багато місця, якщо простір в автомобілі потрібно швидко звільнити. Вони відрізняються невисокою ціною та можуть гарантувати безпеку маленького пасажира під час подорожі.
Джинси – головний зимовий маст-хев та основа гардеробу на холодний сезон. Але будемо відверті: багато…
Ефективна вентиляція — це не просто черговий пункт у списку будівельних правил, а насамперед запорука здоров'я…
Прикро, коли на новому светрі, купленому не за маленькі гроші, з'являється велика зачіпка, яка не…
Французькі жінки завжди вважалися еталоном стилю та елегантності. Ми вже не раз розповідали, якими прийомами…
Ще недавно тонкий ремінь був забутий і схований у глибини шафи. Але сьогодні він знову…
Кожному з нас знайоме це почуття: позаймався у залі, а наступного дня м'язи «гудуть». Чи…