У липні помилково думати, що сезон добігає кінця, адже в середині літа можна посіяти ще масу культур і встигнути зібрати врожай. Кінець липня та початок серпня – саме час для посіву зелені та деяких коренеплодів.
Якщо ви живете у північних районах і переживаєте, що базилік не встигне вирости, зробіть це у теплиці.
Несподівано, але найкраще росте саме та петрушка, яка була посіяна у другій половині літа. Не забудьте замочити насіння, щоб забезпечити їх схожість.
Висаджений наприкінці липня кріп, як правило, пухнастіший і рясніший, ніж той, що був висаджений раніше, тому що зараз створені всі сприятливі для нього умови: достатня кількість тепла і вологи.
Якщо ви хочете подавати страви на стіл у супроводі зеленого цибульного пір’я, замочіть зернятка чорнушки в мокрій ганчірочці на 2-3 години, а потім підсушіть – вони повинні сипатися і не прилипати до рук.
У цьому випадку все слід робити навпаки – насіння цієї культури замочування не потребує. Їх слід посіяти відразу в ґрунт.
При висадженні редиски спирайтеся на інформацію на упаковці: в залежності від сорту цей овоч можна збирати через 18-30 днів після висаджування.
Плюс ріпи, висадженої наприкінці другого місяця літа в тому, що такі коренеплоди зберігатимуться довше, ніж ті, які посадили в червні.
Від моменту посіву до збирання врожаю цього смачного та корисного овочу, як правило, має пройти від 65 до 70 днів.
Тренд на довгі рукавиці задає нову динаміку їх використання в образах. Вони привертають увагу, стають…
Одним з центральних елементів наших гардеробів став пуховик. Так, цього сезону на модній арені чимало…
Тренди не можуть бути всі швидкоплинними. Причина досить очевидна. Просто деякі з модних тенденцій так…
Мода швидкоплинна. В цьому є великий сенс. Про це варто замислитися, коли на арені з'являється…
Біла сорочка часом здається найнуднішим предметом гардеробу, хоча обійтися без неї практично неможливо. Насправді, вирішити…
Ви помітили один тренд серед фешн-інфлюєнсерів? Цього сезону вони відводять одну з головних ролей аксесуарам.…