Соковита редиска відноситься до корисних овочів, тому що в ньому міститься багато корисних елементів. Його люблять багато дачників, тому що при грамотному підході можна зібрати за один сезон 4 урожаї. Однак необхідно чітко дотримуватися всіх правил і рекомендацій.
Ранньою весною у дачників досить рідко виникають проблеми. Овоч стійкий до холоду, тому хороші результати також показує підзимовий посів. Редиску необхідно сіяти на грядки, які були підготовлені з осені. Навесні цю ділянку накривають плівкою.
Коренеплоди почнуть активно розвиватися, коли підвищиться температура повітря.
Якщо температура навесні падає до -4 градусів, потрібно подумати про додатковий захист. Догляд у весняний період включає регулярні поливи і розпушування грунту.
Цей посів найкраще здійснювати наприкінці травня. У цей період вже починається спекотна погода, тому потрібно прислухатися до рекомендацій від професіоналів:
Ці прості правила допоможуть зібрати хороший урожай редьки, навіть у спеку.
Втретє редиску зазвичай сіють на початку липня. Це один із найспекотніших періодів, тому правила догляду не відрізняються від другого посіву. Також городники мають враховувати, що редиску не можна висаджувати на грядках, де росла капуста або редька. Це пов’язано з тим, що у ґрунті буде утримуватися недостатня кількість корисних компонентів. Внаслідок цього коренеплоди погано розвиваються.
Восени редиску рекомендується висаджувати у парник чи теплицю. Це пов’язано з тим, що перші заморозки можуть настати вже у вересні. До найзручнішого періоду для останнього посіву відносять серпень чи початок вересня.
Досвідчені городники рекомендують дотримуватись рекомендацій, яким потрібно слідувати при весняній посадці. Світловий день восени значно скорочується, тому додаткове затінення грядок не потрібно. Для посадки рекомендується вибирати грядки, де росли томати чи перець. Для покращення врожаю також можна скористатися різними підживленнями.
Якщо дотримуватися всіх правил і рекомендацій, то за один сезон вийде зібрати 4 врожаї редиски. Однак не забувайте про боротьбу зі шкідниками або хворобами, оскільки вони здатні швидко знищити грядки та порушать плани.
Хочеш палку дискусію серед подруг, запитай їх, як з якою частотою правильно мити голову! Справа…
Якщо ти добре "просьорчиш" інтернет, то помітиш, що піджаки-пальто в трендах вже не перший сезон.…
Осінь - це не тільки пора для затишних вечорів, а й час, коли організму потрібна…
Цифра на вагах збільшується, хоча ти через день тренуєшся і правильно харчуєшся? Розповідаємо чому це…
На календарі жовтень, а це означає, що погода може бути мінливою, зранку вже холодно, а…
Ефект плато – поширене явище. Часто ми сприймаємо його як поразку: складно прийняти цифри, які…