Огірки будуть рости швидко та інтенсивно нарощувати нові зав’язі. Врожайність, яка буде радувати не тільки вас, але й буде на заздрість сусідам за умови, що до липня місяця в огірків не утвориться дефіцит мікро- та макроелементів. Це буде катастрофою, бо плоди ростимуть повільно, матимуть криву форму та гіркий присмак.
В період активного утворення зав’язей та плодоношення потрібно підживлювати грядки з огірками. В цей період вони споживають вдвічі більше поживних речовин. Дефіцити особливо помітно, коли плоди ростуть з викривленою формою, а листя жовтіє.
Врятувати врожай можна за наступною схемою. Спочатку по вологому ґрунту треба пролити розчином карбаміду. На 10 л води додайте 20 г засобу. На сухий ґрунт під корінь не поливають, бо можна спалити кореневу систему.
Через 4-5 днів можна переходити до наступного етапу підживлення. У відро води всипте склянку золи та 200 мл оцту 9%. Через добу після настоювання можна буде підлити під корінь огірків.
Через 7-10 днів проводять фінальний етап підживлення з застосуванням калійної селітри. Пропорція для розчину становить 25 г на 10 л води. Це дасть можливість огіркам набирати розмір та покращувати смакові властивості.
Такий багатоетапний підхід до порятунку та підтримки рослин дасть гарний результат. Огірки будуть родити аж до самої осені.
Читайте також:
Посійте в липні кріп саме так, щоб зібрати врожай пишної зелені до осені
Маленький секрет великого врожаю. Про нього знають навіть не всі дачники. Відкриваємо його всім, щоб…
Не викидайте шкаралупу від курячих яєць. Вона вам знадобиться. Особливо, якщо ви займаєтесь вирощуванням рослин.…
Не викидайте пасинки помідорів просто так, адже вони вам знадобляться. Їх можна проростити та висадити…
Прекрасні троянди — королеви саду. Розкішні, ароматні, багаті у своєму різноманітті барв та сортів. Такими…
Смородина часто росте на дачах та городах в кількох екземплярах. Чорна, червона, біла — всі…
Корисні, смачні, бюджетні. Такі млинці будуть смакувати не гірше за класичні. В основі рецепта вівсянка.…