Модульні будинки набирають популярність. Порівняно з класичним будуванням будинків вони економічно вигідніші, швидше зводяться, легко адаптуються до змін при потребі розширення житлової площі або доєднання модулів. Питання, яке цікавить власників таких будинків: чи можна прописатися в них, як у звичайних квартирах та приватних будинках.
Експерти пояснили, чого можна очікувати власникам. Модульні будинки є тимчасовими спорудами. Це означає, що немає юридичного підґрунтя для його оформлення, як об’єкта нерухомості. Якщо приміщення не вважається житловим, прописатися в ньому не можна.
Ситуація має і іншу інтерпретацію. Адвокати пояснюють, що модульний будинок можна зробити об’єктом нерухомості. Для цього він повинен бути встановлений на фундамент.
Далі будинок потрібно ввести в експлуатацію вже як об’єкт будівництва, який можна зареєструвати та отримати на нього право власності. Тільки за таких умов можна буде отримати прописку з подальшим переданням дому у спадок.
Буде сильна чи ні — час покаже, а до того моменту потрібно приготуватися. Висока температура…
Для жінки важливо мати ефектний вигляд з нотами загадковості, романтичності. Такий образ властивий прекрасній половині…
Целюліт викликає неоднозначні почуття. Про нього сперечаються, намагаються виправдовувати та одночасно обурюються його появою. В…
На плаття-сорочку можна подивитися під зовсім іншим кутом. Річ, яка відкриє нові можливості для створення…
Між сукнями та спідницями різниця не така вже й велика. Якщо ви так думаєте, тоді…
До липня часник активно нарощував зелену масу, формував голівки. Вегетаційний процес пройшов основний шлях. Тепер…