Часте використання лаку призводить до того, що нігті жовтіють. А це, в свою чергу, спонукає продовжувати їх фарбувати, щоб нікого не лякати їх виглядом. Жовтизна може з’явитись не тільки через часті манікюри. Паління, вік, низька якість покриття для нігтів також призводить до зміни кольору нігтьової пластини. Є кілька способів, як покращити стан та зменшити жовтизну.
Один з найкращих методів. Простий та доступний. Ванночки з сіллю допомагають повернути природний відтінок нігтям, сприяють укріпленню, зволожують кутикулу та усунути задерки.
Для ванночки потрібно розчинити 1-2 ч.л. солі в склянці теплої води. Тримайте руки у ній 15 хвилин. Після процедури руки зволожують кремом.
Антибактеріальні, зволожувальні, освітлювальні властивості — все це характерно для олії чайного дерева. Вона сприяє усуненню жовтого кольору, а кутикула після нанесення стає м’якшою. Нанесіть олію на 15 хвилин, а потім зітріть серветкою. Процедуру треба проводити регулярно, а при сильному пожовтінні — щодня.
Один з найсильніших засобів з відбілювальним ефектом. Лимонна кислота просто рятівний засіб. Можна вичавити лимонний сік у воду й тримати по 10-15 хвилин у ній. Ще один дієвий метод — втирати лимонний сік в нігті. Вони стануть міцними, перестануть розшаровуватись, ламатись та набудь нормального природного кольору.
Читайте також:
Шість причин, чому пакетовані соки шкідливі для дорослих та дітей
Офісний одяг для багатьох стає проблемою, бо не завжди вистачає знань чи фантазії, що можна…
Зробити зачіску та отримати проблему — навряд чи хтось мріє про подібний розвиток подій. Але…
Висока чи низька, подобаються коліна чи ні, широкі плечі чи стегна — все це не…
Опубліковане в журналі Cancer Prevention Research дослідження є одним з перших клінічних випробувань на людях,…
В пристовбурному колі ягідних кущів не повинно бути будяків. Вони висмоктують поживні речовини, вкривають ґрунт,…
Пальто влітку? Чому б і ні. Незважаючи на календарні обіцянки тепла, погода нас не балує:…