Серед досвідчених дачників є справжні знавці з вирощування моркви. Вони точно знають, що їй потрібно на етапі формування коренеплодів, їх смаку та розміру. Ділимось з вами цінною інформацією, щоб кожен міг виростити таку саму.
Морква входить в ряд коренеплодів, для яких на городі завжди знайдеться вільна грядка. Мало хто хоче, щоб вона росла малого розміру та крива, суха, жорстка. Такого фіаско з врожаєм можна уникнути, якщо знати дієве підживлення.
Найкращим рішенням буде підживити моркву нітроамофоскою. Для моркви вона є цінним джерелом фосфору, калію та азоту. Вони забезпечать і нарощення зеленого бадилля, і рівних та солодких коренеплодів. В період росту не можна допускати дефіцит мінералів.
Для підживлення моркви потрібно розчинити 1 ст.л. нітроамофоски у 10 л води. Цього вистачить для підтримки молодих рослин, і не завдасть шкоди родючості ґрунту. Збільшувати дозування немає потреби.
Проливати потрібно між рядками моркви. Стандартно роблять це зранку або ввечері, коли немає сонця. Це допоможе зберегти вологу, щоб вона встигла дістатися до кореневої системи. Підживлюють нітроамофоскою чотири рази за сезон.
Читайте також:
Моркву сіємо до 15–20 квітня, буряк — з 15 квітня по 5–10 травня, залежно від…
Витягування розсади — не нова тема для дачників та городників. Щороку з нею стикається багато…
Прикраси мають особливий шарм, власний почерк в образі. Вони або доповнюють його та роблять візуально…
Посієш моркву просто в землю — і виросте щось тонке, викручене, як старий шуруп. А…
Граблі — зручний інструмент, але разом з тим він може зробити суттєву проблему для городніх…
Аксесуари потрібні завжди. Саме вони роблять його візуально цікавим, вишуканим, іноді неординарним. Навіть базовий образ…