У вас на городі є натуральне, безпечне та безкоштовне добриво, яке неминуче призведе до шикарного врожаю малини. Рослина потребує легкого та поживного грунту. Тільки в такому випадку варто розраховувати на плодоношення кущів.
Щоб малинник отримав цілу гору поживних речовин, поруч із ним закопують яблука.
Багато дачників не знають, що робити з падалицею. Зрозуміло одне – прибрати опалі плоди потрібно у будь-якому випадку. Інакше виникне сприятливе середовище для шкідників та хвороботворних мікроорганізмів.
Хоч ще весна, але час летить стрімко. Вже за кілька тижнів літо, а там швидко вже достигне перший урожай яблук, які сьогодні відцвітають та формують завязь. А з появою нового врожаю буде й яблунева падалиця.
Садівники рекомендують збирати підгнившу падалицю, можна завантажити її на тачку і відвезти до малинника. Там викопайте уздовж посадок канавки завглибшки 15-20 см.
Туди висипають яблука, вносять трохи попелу, трохи вливають води і закопують. Коріння кущів малинника дотягнеться до добрива.
У самому малиннику так зробити не вийде, тому що можна сильно пошкодити кореневу систему. Навіть перекопувати та розпушувати землю на 3-5 см не рекомендується. Коріння малини не росте глибоко, а знаходиться на поверхні, тому важливо бути обережним, щоб не нашкодити кущам.
Цього осінньо-зимового сезону шуби зробили тріумфальний камбек і тепер знову носять горде звання наймоднішого верхнього…
Якщо ви ще не завершили підготовку до холодного сезону, варто зробити це терміново. Перший і…
Джинси давно набули культового статусу, якого не вдалося досягти ще жодному дизайнерському одягу. Пізньої осені…
Кожен сезон дизайнери пропонують десятки найрізноманітніших трендів, проте по-справжньому приживається в гардеробах лише невелика частина…
Незважаючи на те, що на подіумах спостерігається певний баланс між брюками та спідницями, останні, як…
Гардероби інфлюєнсерів здаються неосяжними – у зимовий період головні модниці світу діляться знімками у новому…