У вас на городі є натуральне, безпечне та безкоштовне добриво, яке неминуче призведе до шикарного врожаю малини. Рослина потребує легкого та поживного грунту. Тільки в такому випадку варто розраховувати на плодоношення кущів.
Щоб малинник отримав цілу гору поживних речовин, поруч із ним закопують яблука.
Багато дачників не знають, що робити з падалицею. Зрозуміло одне – прибрати опалі плоди потрібно у будь-якому випадку. Інакше виникне сприятливе середовище для шкідників та хвороботворних мікроорганізмів.
Хоч ще весна, але час летить стрімко. Вже за кілька тижнів літо, а там швидко вже достигне перший урожай яблук, які сьогодні відцвітають та формують завязь. А з появою нового врожаю буде й яблунева падалиця.
Садівники рекомендують збирати підгнившу падалицю, можна завантажити її на тачку і відвезти до малинника. Там викопайте уздовж посадок канавки завглибшки 15-20 см.
Туди висипають яблука, вносять трохи попелу, трохи вливають води і закопують. Коріння кущів малинника дотягнеться до добрива.
У самому малиннику так зробити не вийде, тому що можна сильно пошкодити кореневу систему. Навіть перекопувати та розпушувати землю на 3-5 см не рекомендується. Коріння малини не росте глибоко, а знаходиться на поверхні, тому важливо бути обережним, щоб не нашкодити кущам.
Річ, яка змінює уявлення про базовий гардероб. Вважається, що класична сорочка повинна бути тільки білого…
В своєму Телеграм-каналі експерт в сфері житлово-комунального господарства та голова Голова Спілки споживачів комунальних послуг…
Декорувати вхід в будинок, розставити гарні кашпо вздовж доріжок або просто на веранді. З квітами,…
У 2025 році в моді з десяток трендів, які активно використовують в образах. Якщо вам…
В системі догляду за гортензіями важливим є весняне та літнє підживлення. В бідному ґрунті рослина…
Прибиратися або люблять, або роблять через слово «треба». Зрештою, відношення до процесу може бути різним,…