З сімейства пасльонових, а точніше томатів, баклажанів і перцю, найкапризнішим вважається саме солодкий болгарський перець. Насіння не дуже добре сходить, розсаді потрібні особливі умови для зростання, а ще з підживленням краще не експериментувати.
Найголовніше, почати підживлювати вже після появи сходів. Це перше підживлення перців.
Тут головне дочекатися появи першого справжнього листка на рослині. Це означає, що воно переходить в активну фазу зростання, що неможливе без підживлення.
Органічні добрива перевірені давно та зарекомендували себе як вірний засіб.
Використовується розчин коров’яку (пташиного посліду) у співвідношенні 1:10 (1:20 відповідно).
Забезпечити грунт азотом, але якщо не дотримуватись концентрації, то можна спалити рослини.
Мінеральні підживлення. Найпростіший шлях виростити розсаду. Використовуються добавки із вмістом азоту, фосфору та калію.
Не менш ефективні і зручніші ніж органічні добавки. Простіше дотримуватися дозування, простіше використовувати і зберігати.
Народні засоби. Добре зарекомендували себе настій лушпиння цибулі або деревного попелу. Важливо пам’ятати, що ці добавки не здатні забезпечити рослину поживними речовинами у повному обсязі. А розрахувати дозування ще складніше, ніж із органікою.
Після підживлення продовжуйте стежити за рослиною.
Якщо стебло та листя залишаються зеленими, значить, добрива пішли на користь.
Небагато речей здатні зберегти свою актуальність крізь роки, але біла сорочка — виняток із усіх…
Зазвичай в осінньо-зимовий сезон сукні не стоять на першому місці у списку речей, які ми…
Анімалістичні принти давно захопили модний світ. Якщо минулого сезону всі буквально божеволіли по леопардовому орнаменту,…
Шуби — наймодніший верхній одяг сезону осінь-зима 2024/25. Ними дизайнери пропонують замінити пуховики, дублянки, утеплені…
Після закінчення тижнів моди ми вивчаємо глобальні тренди. Найчастіше серед них виявляються нетривіальні рішення, експериментувати…
Пальто – наш незамінний осінній супутник. Щоправда, образи з ним не завжди виглядають так само,…