Отримати багатий урожай огірків зовсім не складно, якщо дотримуватися графіку поливу, підживлення і вчасно захищати рослину від хвороб. При цьому не варто сподіватися, що успіх забезпечений, якщо було придбано насіння високоврожайного сорту. Багато що залежить від стимуляторів зростання. За більш ранніх часів, коли ще не було хімічних добавок, городники рятувалися народними засобами, і, як то кажуть, урожай був не гірший. Розповімо про найпопулярніші народні стимулятори зростання.
Знадобиться тепла вода (температура не нижче 34 градусів Цельсія) – 0,5 літра, 5 г сухих дріжджів, ½ чайної ложки цукру. Компоненти змішують та настоюють 10 хвилин, після чого додають 5 літрів води.
У сучасних умовах добре додати «Хеллатін Калій» і настояти суміш ще 4 години, після чого поливати з розрахунку 0,5 літра добавки на одну рослину, але лише свіжим розчином.
Потрібно по 0,5 кг черствого хліба, дріжджів та бур’янів, відро води. Все поєднується і настоюється дві доби. Перед застосуванням процідити та приступати до поливу.
В одному відрі води потрібно розчинити 20 столових ложок золи. Суміш настоюється 1-1,5 тижнів, періодично перемішується. Перед застосуванням процідити та поливати під корінь із розрахунку 0,5 літра на одну рослину
На кущах висять яскраві китиці смородини. Потрібно обібрати кущ, а стояти над кожною гілкою енергозатратна…
Коли говорять про фіолетові квіти для саду та клумби, в першу чергу згадується про лаванду.…
Одне з питань, яке цікавить власників горіхів: «Чому плоди чорніють?». Виростити стільки, зібрати та не…
Не викидайте скошену траву. Так завжди кажуть, бо її можна використовувати для мульчування рослин та…
Про люпин можна говорити в кількох аспектах. Садівники будуть раді йому на клумбі, бо він…
До смугастого принту мода регулярно повертається. У 2025 році можна бачити продовження тренду. Ще навесні…