Краса

Довіра та індивідуальний підхід: яким має бути прийом у косметолога

Чим краще складуться стосунки косметолога та пацієнта, тим ефективнішою та довгостроковішою буде стратегія роботи над зовнішністю – і тим швидше пацієнти звикнуть до регулярних візитів до косметолога, як і до інших лікарів. Так-так, фахівці, які відповідають за твою красу та здоров’я, повинні мати медичну освіту, адже вони не ремісники, а лікарі! І якщо на прийомі тобі не показали диплом на перше прохання, це привід задуматися – а чи правильного косметолога ти вибрала?

Підхід «Спеціаліст краще знає», як і раніше, працює, але тепер до нього додається друга частина: «Пацієнт має право знати».

Зміни на краще

За статистикою Міжнародного товариства естетичної пластичної хірургії ISAPS, найпопулярніша у світі нехірургічна процедура – ботулінотерапія, на другому місці – ін’єкції гіалуронової кислоти. При цьому зараз у моді природна краса, де не видно руки фахівця, і лікарі-косметологи підтримують цей тренд.

У наші дні багато пацієнтів обирають комплексний підхід до краси – наприклад, покращення обличчя в цілому, а не лише губ чи чола – та процедури з коротким терміном реабілітації. І це зрозуміло: коли життя насичене подіями, важливо вийтив люди після косметолога якнайшвидше. І не менш важливо, щоб фахівець ніс відповідальність і за твоє здоров’я, попереджаючи про рідкісні, але можливі побічні ефекти.

Приємно, що ринок естетичної косметології поступово очищається від «сірих» фахівців, неякісних препаратів та неперевірених методик. Тепер ти розумієш, що косметолог має не тільки зробити те, про що ви домовлялися, а й показати сертифікати, пояснити деталі… і не ховати препарати! Як і в поліклініці на щепленні, ти маєш право знати, які засоби фахівець використовуватиме і який у них термін придатності. Курс на правду допомагає фахівцям надавати лише якісні послуги та чесно відповідати на всі твої запитання!

Пасевич Анна

Я - головний редактор сайту ProstoWay. Закінчила Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, філологічний факультет. Працюю з текстами, орієнтуючись на сучасні тенденції та інтереси аудиторії. Вмію створювати якісний та цікавий контент на теми здорового харчування, спорту, психології та одночасно стежу за поп-культурою, модою та б'юті-трендами.

Останні новиники

Які речі з деніму знадобляться взимку: 4 модні варіанти

Пік популярності деніму припадає на літо, а у теплому сезоні 2024-го цей матеріал узагалі побив…

2 години тому

Манішка замість шарфів та шапок — трендовий аксесуар для жінок та чоловіків

Манішка — значно більше, ніж аксесуар під куртку та пальто. Спочатку вона з'явилася в гардеробі…

2 години тому

З принтом і без: модні моделі светрів на холодну зиму

Светр з пуховиком - це мастхев-речі з настанням сезону холодів. Гарний якісний светр зігріє тебе…

6 години тому

Водолазка під сорочку: стильна альтернатива светру

Про багатошарові образи вже було сказано все і неодноразово. Але багато хто все одно обходить…

10 години тому

Вкорочені штани та чотири способи стилізувати з ними образ

В гардеробі вкорочені штани можуть стати хітом або безжалісно бути забутими на дальній полиці шафи.…

21 годину тому

Три стильних способи ефективного утеплення взимку

Взимку так холодно, постійно задуває то в спину, то під куртку. А після цього нежить,…

1 день тому