Врожай сливи потрібен кожному власнику цього дерева. Смачні плоди можна й так поїсти та отримати задоволення, а решту треба заморозити на зиму або ж наварити джеми, компоти. Справ достатньо, щоб використати сливовий врожай. Розповімо інформацію про добрива, які допоможуть сливі рясно родити солодкі та великі плоди.
Ви можете вирощувати сорт з найкращими рекомендаціями, але без добрив результат не буде відповідати очікуванням. Вносять підживлення в кілька етапів.
Перший раз обробку проводять перед цвітінням. Потрібно підготувати розчин. До його складу входять 10 л води, 30 г сульфату калію та 60 г сечовини. Розхід становить — 10 л на одне дерево. Скільки дерев у вас росте, стільки потрібно підготувати відповідно до пропорції.
Наступне внесення добрив роблять на початку червня. Для літнього підживлення готують розчин з 10 л води, 30 г нітрофоски. Добре розмішайте та вилийте під сливу.
Наступне підживлення вносять на етапі дозрівання слив. Розчин готують з 10 л води, 40 г нітрофоски та 30 г сечовини. Зверніть увагу, що в цей період доросле дерево має підвищені потреби в добривах. На одне доросле дерево потрібно 3 відра.
Після завершення сезону плодоношення дерево також треба підтримати. В цьому випадку треба надати йому поживних речовин, щоб закрити використані резерви та зробити запаси на зимування. На 10 л води розчиніть 30 г сульфату калію та 40 г суперфосфату. На кожне дерево потрібно 2 відра добрива.
Светр з пуховиком - це мастхев-речі з настанням сезону холодів. Гарний якісний светр зігріє тебе…
Про багатошарові образи вже було сказано все і неодноразово. Але багато хто все одно обходить…
В гардеробі вкорочені штани можуть стати хітом або безжалісно бути забутими на дальній полиці шафи.…
Взимку так холодно, постійно задуває то в спину, то під куртку. А після цього нежить,…
Одна з причин, чому варто чекати на похолодання — це стильні дутики. Такі зручні та…
Осінньо-зимові покази сезону осінь-зима 2024/2025, починаючи з Нью-Йорка та закінчуючи Парижем, запам'яталися нам цікавою деталізацією…