Врожай сливи потрібен кожному власнику цього дерева. Смачні плоди можна й так поїсти та отримати задоволення, а решту треба заморозити на зиму або ж наварити джеми, компоти. Справ достатньо, щоб використати сливовий врожай. Розповімо інформацію про добрива, які допоможуть сливі рясно родити солодкі та великі плоди.
Ви можете вирощувати сорт з найкращими рекомендаціями, але без добрив результат не буде відповідати очікуванням. Вносять підживлення в кілька етапів.
Перший раз обробку проводять перед цвітінням. Потрібно підготувати розчин. До його складу входять 10 л води, 30 г сульфату калію та 60 г сечовини. Розхід становить — 10 л на одне дерево. Скільки дерев у вас росте, стільки потрібно підготувати відповідно до пропорції.
Наступне внесення добрив роблять на початку червня. Для літнього підживлення готують розчин з 10 л води, 30 г нітрофоски. Добре розмішайте та вилийте під сливу.
Наступне підживлення вносять на етапі дозрівання слив. Розчин готують з 10 л води, 40 г нітрофоски та 30 г сечовини. Зверніть увагу, що в цей період доросле дерево має підвищені потреби в добривах. На одне доросле дерево потрібно 3 відра.
Після завершення сезону плодоношення дерево також треба підтримати. В цьому випадку треба надати йому поживних речовин, щоб закрити використані резерви та зробити запаси на зимування. На 10 л води розчиніть 30 г сульфату калію та 40 г суперфосфату. На кожне дерево потрібно 2 відра добрива.
На носі вже квітень. Другий місяць весни говорить про те, що потрібно продовжувати дачний сезон…
Коли клумба на сонці, до неї виникає менше запитань. Переважно всі відразу орієнтуються, що там…
Тренди цікаві тим, що вони вносять різноманіття і образи. Це відмінна нагода змінити щось у…
Спортивне взуття давно перестало бути просто доповненням до джогерів та шортів в зал, на стадіон…
Чоботи-панчохи належать до того типу взуття, яке легко може як зробити образ стильним та привабливим,…
Весна — прекрасний час для того, щоб оновити гардероб. Дещо вийшло з моди, інших речей…