Врожай сливи потрібен кожному власнику цього дерева. Смачні плоди можна й так поїсти та отримати задоволення, а решту треба заморозити на зиму або ж наварити джеми, компоти. Справ достатньо, щоб використати сливовий врожай. Розповімо інформацію про добрива, які допоможуть сливі рясно родити солодкі та великі плоди.
Ви можете вирощувати сорт з найкращими рекомендаціями, але без добрив результат не буде відповідати очікуванням. Вносять підживлення в кілька етапів.
Перший раз обробку проводять перед цвітінням. Потрібно підготувати розчин. До його складу входять 10 л води, 30 г сульфату калію та 60 г сечовини. Розхід становить — 10 л на одне дерево. Скільки дерев у вас росте, стільки потрібно підготувати відповідно до пропорції.
Наступне внесення добрив роблять на початку червня. Для літнього підживлення готують розчин з 10 л води, 30 г нітрофоски. Добре розмішайте та вилийте під сливу.
Наступне підживлення вносять на етапі дозрівання слив. Розчин готують з 10 л води, 40 г нітрофоски та 30 г сечовини. Зверніть увагу, що в цей період доросле дерево має підвищені потреби в добривах. На одне доросле дерево потрібно 3 відра.
Після завершення сезону плодоношення дерево також треба підтримати. В цьому випадку треба надати йому поживних речовин, щоб закрити використані резерви та зробити запаси на зимування. На 10 л води розчиніть 30 г сульфату калію та 40 г суперфосфату. На кожне дерево потрібно 2 відра добрива.
Весь цей час ви мріяли нарешті вигуляти свої нові спідниці, сукні чи шорти – і…
Якщо ви вирішили поекспериментувати із власним стилем, то на подіумах можна знайти багато цікавих трендів,…
Якщо вам хочеться урізноманітнити свій однотонний гардероб одягом з принтом, не поспішайте купувати звичні моделі…
Розсаду солодких перців потрібно пересаджувати тільки за однієї умови — на вулиці тепло і жодних…
Всі хочуть мати розкішний врожай з перцями. Щоб плоди були великими, соковитими, смачними. Саме такі…
В ряд популярних культур для городнього вирощування, звичайно, входить морква. Хіба може бути так, щоб…