Волосся стає тонким і починає випадати з різних причин — від післяпологових гормональних змін до менопаузи. Є безліч порад, які допомагають упоратися з проблемою, але сьогодні ми розповімо про інше.
Давай розберемося, яких помилок слід уникати, щоб не посилити плачевний стан локонів.
Як пояснює власник модної перукарні в Нью-Йорку Росс Чарльз, бавовняна тканина занадто груба для пошкоджених локонів. “Шовк завдасть менше шкоди волоссю під час сну, тому що тертя буде менше”, – говорить він.
Така зачіска надто сильно натягує пасма, що може призвести до пошкодження фолікула. «Натомість зберіть волосся у вільний низький пучок — це безпечніший варіант», — радить знаменитий перукар Ендрю Колліндж.
«Подібні муси і гелі поділяють волосся, і воно виглядає рідким і тонким», — каже стилістка за зачісками Меган Стівенс. “Завжди розпилюйте лаки на відстані 20-30 сантиметрів від голови – так локони не намокнуть і не злипнуться, оголюючи ділянки шкіри”, – додає креативний директор мережі салонів краси Крейг Тейлор.
Здорове харчування важливе навіть для здорового волосся, не кажучи вже про пошкоджене. “Не скорочуйте кількість білка в раціоні, не відмовляйтеся від поживних продуктів і не експериментуйте з химерними дієтами – все це може посилити випадіння волосся”, – говорить перукар і арт-директор салону краси Анабель Кінгслі.
За словами Анабель Кінгслі, будь-який продукт для зростання волосся, який обіцяє надшвидкий ефект, є марною тратою грошей. «Потрібно від шести до 12 тижнів, щоб побачити результати будь-якого лікування», – каже вона.
Коли у тебе проблемне волосся, може виникнути спокуса спробувати продукт за продуктом, щоб вирішити проблему, але таке нагромадження різних інгредієнтів не завжди гарна ідея. “Використання занадто великої кількості процедур для потовщення волосся іноді може мати протилежний ефект”, – застерігає трихолог і власник салону краси Вілл Флісон.
Нарощування здається чудовим способом врятувати зовнішній вигляд зачіски, адже воно зробить її більш об’ємною, проте краще уникати її. «Через нарощування коріння волосся зазнають додаткового навантаження, і це лише посилить випадіння волосся», — каже знаменитий перукар Тревор Сорбі.
Моркву сіємо до 15–20 квітня, буряк — з 15 квітня по 5–10 травня, залежно від…
Витягування розсади — не нова тема для дачників та городників. Щороку з нею стикається багато…
Прикраси мають особливий шарм, власний почерк в образі. Вони або доповнюють його та роблять візуально…
Посієш моркву просто в землю — і виросте щось тонке, викручене, як старий шуруп. А…
Граблі — зручний інструмент, але разом з тим він може зробити суттєву проблему для городніх…
Аксесуари потрібні завжди. Саме вони роблять його візуально цікавим, вишуканим, іноді неординарним. Навіть базовий образ…